Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat 128 S Coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat 128 S Coupe

    Здравеите, нов сьм в форума и съм собственик на изключително рядък екземпляр на марката фиат, а именнто 128s coupe. Много от вас може би не са виждали такьв модел, до колкото знам има само няколко в Бьлгария. Колата е произведена 1972 г. и е в перфектно сьстояние, няма грам ръжда, пали и вьрви безпроблемно, много е запазена. Двигателя е 1100 ссм. 65 к.с, което никак не е малко имаики в предвид годината на производство и кубатурата. Пиша тия неща защото знам че тук има много ценители на тази марка и по-конкретно на този модел, които наистина е рядьк. Знам, че всяка неделя се събирате на О’Шипка в люлин, но кажете от колко часа е срещата и ако съм добре дошъл мога да дойда с него. Не знам само за тази неделя дали ще мога защото колата в момента е в сервиз за отстраняване на дребни проблеми, затова и не съм качил и снимки, но след 2-3 дена максимум ще ги кача
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Fiat 128S COUPE

    vankatagsi написа:
    ...затова и не сьм качил и снимки, но след 2-3 дена максимум ще ги кача
    А така. Нащракай хубави снимки та да се порадваме.
    ALFA ROMEO 155 1.8 TS `94 SILVERSTONE LPG продадена
    ALFA ROMEO 155 1.9 TD `96 -на брат ми дизела
    146 1.6TS Junior '99

    Коментар


      #3
      Браво бе колега :D Радвам се че има ентусиасти като тебе. Много ще се радвам да я видя тази хубавица

      Коментар


        #4
        Снимката от аватара ти да не е въпрсното Купе?П.П. FIAT и KAWASAKI - това не са МПС-та, това е СТРАСТ!!!

        Коментар


          #5
          Не е тази кола, ако се обади човека утра ще дойда в люлин, ако не другата седмица. Снимки ще има скоро

          Коментар


            #6
            Поздравления за колата и добре дошъл във форума.Очакваме с нетърпение снимките.А за срещите може да се информираш в раздела "Срещи и мероприятия".

            Коментар


              #7
              Re: Fiat 128S COUPE

              vankatagsi написа:
              Здравеите, нов сьм в форума и сьм собственик на изключително рядьк екземпляр на мерката фиат, а именнто 128s coupe. Много от вас може би не са виждали такьв модел, до колкото знам има само няколко в Бьлгария. Колата е произведена 1972г и е в перфектно сьстояние, няма грам рьжда, пали и вьрви безпроблемно, мн е запазена. Двигателя е 1100 ссм 65кс, което никак не е малко имаики в предвид годината на производство и кубатурата. Пиша тия неща защото знам че тук има много ценители на тази марка и по-конкретно на този модел, които наистина е рядьк. Знам че всяка неделя се сьбирате на О Шипка в люлин, но кажете от колко часа е срещата и ако сьм добре дошьл мога да доида с него. Незнам само за тази неделя дали ще мога защото колата в момента е в сервиз за отстраняване на дребни проблеми, затова и не сьм качил и снимки, но след 2-3 дена максимум ще ги кача
              Видях колата ти на едно кръстовище - наистина страхотин екземпляр! Чудесно запазена!Срещите ни са тук - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=11294Ще е интересно да видим този звяр!
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                може ли някой да ми каже как се качват снимките или да ги пратя на някого на и-мейла или по скайп за да ги качи?
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Сори за забавянето...
                  Прикачени файлове
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    И още...
                    Прикачени файлове
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      БРАВООООО!!! Велико!!! Сега остава да кажеш, че това й е оригиналната боя П.С: сега като погледнах под капака, май е препръскана
                      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                      Коментар


                        #12
                        ......Уникална е колега :D . Такива екземпляри в БГ са изключителна рядкост. Да си я караш със здраве и да и се радваш с цялото си сърце.

                        Коментар


                          #13
                          Точно такова купе си търся да си купя дори и в окаяно състояние да е само да има някакви документи

                          Коментар

                          Working...
                          X