Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кранче между изпарителя и карбуратора ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кранче между изпарителя и карбуратора ???

    Знае ли някой каква е идеята на това кранче.Когато ходя на реглаж винаги го отвиват до края.Едва ли го слагат само защото е част от комплекта, но пък ако с него се намалява дебита към карбуратора какво става на изхода на изпарителя при увеличаването на налягането?

    #2
    Toва кранче ти регулира обогатеността на гориво-въздушната смес :D И нищо особено не става на изхода на изпарителя , освен , че оттам се подава газ
    Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
    София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

    Коментар


      #3
      Това значи ли че може да се намали разхода при някакъв компромис с динамиката на автомобила?

      Коментар


        #4
        Донякъде, значи, ама по принцип разхода не се оправя от там В тази тема има толкова много писано по въпроса, че ако го прочетеш може да почнеш работа като газаджия! Четене му е майката!
        Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

        Коментар


          #5
          Forsaken написа:
          В тази тема има толкова много писано по въпроса, че ако го прочетеш може да почнеш работа като газаджия! Четене му е майката!
          ха ха ха Ще ме умориш от смях! А иначе, то и кучето гледало... гледало... ама касапин не станоло.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            И от мен малко...Та ти се смееш, ама ако се поровиш малко и ако ти сече пипето е напълно възможно да се оправяш! То пък голямата философия! (Като изключим MPI, де!)
            Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

            Коментар


              #7
              Пич , не бъди толкова самоуверен , че "газаджийството" се учи за един ден...Това е занаят както всички останали със своите тънкости и се учи с годините... Относно тройника(или просто преходник с кранче, зависи от вида смесител) с него например аз съм си "удушил" колата - над 3000 оборота няма начин да вдигне посредством пълното затваряне на регулировъчния винт на 2-ра камера на карбуратора.
              Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
              София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

              Коментар

              Working...
              X