Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дюзи Питане

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дюзи Питане

    Моето фиатче не върви водих на диагностика сичко ок.Онзи ден търсих горивен филтър не намерих под дясна задна гума има тръбичките но филтър няма.И решехих да сваля дюзите разкачих ги от двата болта целите се клатеха дърпах ги не излизат теглих няма, ако някои е свалял да каже само излизат без нищо друго или незнам(махнах пласмасовия колектор).Ще патувам до морето и мисля да налея пак "редекс" преди сипвах разлика много малка.

    #2
    Re: Дюзи Питане

    Petar_Bravo написа:
    Моето фиатче не върви водих на диагностика сичко ок.Онзи ден търсих горивен филтър не намерих под дясна задна гума има тръбичките но филтър няма.И решехих да сваля дюзите разкачих ги от двата болта целите се клатеха дърпах ги не излизат теглих няма, ако някои е свалял да каже само излизат без нищо друго или незнам(махнах пласмасовия колектор).Ще патувам до морето и мисля да налея пак "редекс" преди сипвах разлика много малка.
    то си зависи колко са запушени и аз зипвам, май по-добре ами по-зле става .. ще пробвам с газ
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      Аз карах -до морето около 100 км. на бенз с STP (Redex също съм го пробвал). Тия добавки не могат да ти отпушат дюзите. Добавките са по скоро за подръжка. Трябва си нова или ултразвук. Номера с газта за горене не съм я пробвал, чакам отзиви.
      Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
      MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
      Engine Stamp: 176B9.000
      Version Code: 176BV
      Version: V5 | SPORTING | 03.'98

      Коментар


        #4
        Пробвай Polytron за бензин - 25лв. Един колега си оправи с него колата за около 20км. каране на бензин. Преди това придърпваше, работеше на три цилиндъра, като запали и т.н.
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #5
          Danchojn написа:
          Пробвай Polytron за бензин - 25лв. Един колега си оправи с него колата за около 20км. каране на бензин. Преди това придърпваше, работеше на три цилиндъра, като запали и т.н.
          в какво отношение се сипва или пише на опаковката ???
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар


            #6
            B1keP_B0y написа:
            Danchojn написа:
            Пробвай Polytron за бензин - 25лв. Един колега си оправи с него колата за около 20км. каране на бензин. Преди това придърпваше, работеше на три цилиндъра, като запали и т.н.
            в какво отношение се сипва или пише на опаковката ???
            На опаковката е написано! Само за информация - Редекс и СТП на него не помогнаха, та даже май задълбочиха проблема. Един колега беше писал,че тези добавки само разтварят боклуците в резервоара и те тръгват на всякъде. Затова добавката трябва да е доста агресивна и да ги разтвори до степен, за свободно преминаване през дюзите, и да изгорят. В противен случай пък филтър може да се запуши! Ми в неговия случай помогна и от тогава проблем няма, дано помогне и на теб. Успех
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #7
              мерси !! http://polytron.bg/index.php?option=...d=19&Itemid=48 ще потърся някъде
              Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
              Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

              Коментар

              Working...
              X