Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цялостно обзавеждане за баня от производител!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цялостно обзавеждане за баня от производител!

    ДУШ КАБИНИ НА ВСЯКАКАВИ РАЗМЕРИ БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЕПроизвеждаме Душ Кабини на всякакви размери без ограничение. Предлагаме голямо разнообразие на модели и дизайнерски решения, както и изработка по индивидуален проект на клиента. Фирма *НЕО* изработва Душ Кабини по посочени от клиента форма, модел и размер. Душ Кабините *НЕО* се изработват от : Кристално стъкло - Стъклата са прозрачно, синьо, зелено, бронзе, мат и орнаментни стъкла - скрийн, кризет, каре, кора, атлантик, флейта. Акрил /различни видове/ Алуминиев профил : Хром, Бял цвят и Цвят по Ral Предлагаме различни начини на отваряне: Чрез плъзгане /кристално стъкло и акрил/ Отваряне с висококачествени хром панти /в случай, когато кабините или параваните са изработени изцяло от кристално стъкло/ Нестандартните Душ Кабини се монтират върху предварително изграден праг. Осигуряваме безплатно снемане на точен размер, както и безплатна доставка в рамките на гр. София за клиентите ни. За да бъде Вашата баня единствена и уникална изберете НЕО - цялостно обзавеждане за баняhttp://my.netissat.bg/neobathЗА КОНТАКТ: гр.София, ж.к."Младост"3, бл.321А партер Телефон: (02) 434-21-89 Мобилен: (08 8438 963 e-mail: neobath@mail.netissat.bg РАБОТНО ВРЕМЕ: Понеделник - Петък: 10:30 - 14:00 и 15:00 - 19:30 Събота: 10:30 - 14:30 Неделя: Почивен ден

    #2
    Душ кабините ни са наистина уникални, можете да избирате по каталог. Поздрави!

    Коментар


      #3
      А не са ли душ кабините ви скованици от профили и стъкла? Предполагам, че не предлагате объл профил?

      Коментар


        #4
        BobiT написа:
        А не са ли душ кабините ви скованици от профили и стъкла? Предполагам, че не предлагате объл профил?
        Ако си бше направил труда да погледнеш сайта, в посоченият линк, нямаше да задаваш излишни въпроси Типична черта на българина е да оплюе нещо преди да го види или опита Според мен нещата изглеждат доста добре
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #5
          Re: Цялостно обзавеждане за баня от производител!

          Мислиш ли,че може да се разчита на тях.Аз някак си не мога да бъда напълно сигурен покажете ми техни резултати.Когато си направихме с жена ми ремонта на бянята всичко мина по мед ми масло.Но използвахме услугите на тези момчета ........................................ доста бързо реагираха и не взеха много пари.Но после всичко изглеждаше перфектно.Та на въпроса постни някоя друга снимка от техни проекти ако може ?Модерирано!Модераторски екип на fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Пич, по-некадърен начин да си направиш реклама не успя ли да измислиш?!
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар

            Working...
            X