Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Камъни хвърчат в центъра на Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Камъни хвърчат в центъра на Варна

    Спокойна варненска (над)вечер. Чакам си на светофара над АГ на кръстовището на бул."Цал Освободител" и ул."Отец Паисий" в посока към OMV над затвора. Трета-четвърта кола съм в средна лента за направо. Силен трясък се чува отзад, гледам задния прозорез е на сол. Вътре в колата - парче чакъл... Да се ядосвам? За какво? Че нямам каско? Че някой хвърля камъни от терасите на блоковете? Че слязох, започнах да се оглежам и всички гледаха тъпо и не им пукаше? Изтеглих се на тротоара, постоях няколко минути и си продължих...Ако някой продава задно стъкло или врата във Варна нека пише...И големия стикер "Fiat Forum Bulgaria" си замина...
    Прикачени файлове
    Peugeot 407 2.0 HDI

    #2
    Това си е опит за убийство мен ако питаш. Викаш полиция и правят разследване. Щото можеше да е и предния джам.

    Коментар


      #3
      ls1 написа:
      Това си е опит за убийство мен ако питаш. Викаш полиция и правят разследване. Щото можеше да е и предния джам.
      Незнам кой иска да ме убива, но бяхме 4-ма човека в колата и по чудо няма никой пострадал. Да не казвам ако еди-какво си беше станало...
      Peugeot 407 2.0 HDI

      Коментар


        #4
        Има някои тъпи пишлемета които си правят глупави шеги и едно такова да набараш и да ги изкривиш от бой... а после да отидеш при тати му и да плати стъклото!!! Някой само да видя така да хвърля и ще му счупя ръцете.
        Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

        Коментар


          #5
          kazan написа:
          Има някои тъпи пишлемета които си правят глупави шеги и едно такова да набараш и да ги изкривиш от бой... а после да отидеш при тати му и да плати стъклото!!! Някой само да видя така да хвърля и ще му счупя ръцете.
          Аз най-вече затова останах - да се оглеждам нагоре да не би да се покаже някой но не би... Пък и блока е доста голям...
          Peugeot 407 2.0 HDI

          Коментар


            #6
            Е, аз не ти казвам че някой ти е вдигнал мерника конкретно на теб. Но чисто ’де юре’ може да се претендира за опит за убийство. Аз няколко дена след нова година гледах как 4-5 годишни хлапета пробваха от своя балкон с ракети да запалят прането на съседен балкон. И като изревах отдолу ме изгледаха обидено, че им развалям купона и най-спокойно си продължиха без да ми обръщат внимание грам.Ей като си спомня едно време какъв страх беше от ТВУ-та разни, па даже и от намаляне на поведението лелеееее...мрачни легенди се носеха. Само като каже някой ’детска педагогическа стая’ и се разтрепервахме. С фунийки да целиш от балкона и кварталния си завързваше приказка с татко ти, а оттам нататък шамарите бяха най-малкото.Има един лаф ’бий дупе да не биеш дупище’.

            Коментар


              #7
              ls1 написа:
              Е, аз не ти казвам че някой ти е вдигнал мерника конкретно на теб. Но чисто ’де юре’ може да се претендира за опит за убийство. Аз няколко дена след нова година гледах как 4-5 годишни хлапета пробваха от своя балкон с ракети да запалят прането на съседен балкон. И като изревах отдолу ме изгледаха обидено, че им развалям купона и най-спокойно си продължиха без да ми обръщат внимание грам.Ей като си спомня едно време какъв страх беше от ТВУ-та разни, па даже и от намаляне на поведението лелеееее...мрачни легенди се носеха. Само като каже някой ’детска педагогическа стая’ и се разтрепервахме. С фунийки да целиш от балкона и кварталния си завързваше приказка с татко ти, а оттам нататък шамарите бяха най-малкото.Има един лаф ’бий дупе да не биеш дупище’.
              Прав си. Пък да не си помисляме ако такова нещо стане при чичо Сам - предполагам че не трудно можеш да осъдиш собствениците в блока... но това е един друг филм, за който само можем да си мечтаем тук - вчера, днес и утре...
              Peugeot 407 2.0 HDI

              Коментар


                #8
                Може въпроса ми да ви се стори странен,но не е ли възможно някой гларус да е носил камъка в човка и да го е изпуснал,като го гледам на снимките камъка не е много голям.

                Коментар


                  #9
                  Колега ... гларуса, че ум няма то е ясно .. ама на теб ако ти предложат парче хляб и един готин заоблен камък дали ще лапнеш камъка и ще хукнеш с него!??! Доста нереално звучи. На едно дете ако му дадеш близалка и клон мисля, че колкото и да не разбира ще вземе сладоледа!!
                  Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                  Коментар


                    #10
                    Да не стигнем до историята, в която два гларуса носят точилка с луканки ...
                    Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
                    http://fiat.comnet.bg/

                    Коментар


                      #11
                      bellew написа:
                      Да не стигнем до историята, в която два гларуса носят точилка с луканки ...
                      Е то така и на Явор (Авео) му грабнаха дюнера тея глупави птици Съжалявам колега...Според мен е чиста случайност, че твоя прозорец се е пръснал...не е било умишлено

                      Коментар


                        #12
                        ...аз кат разправям, че тая нация се състои основно от олигофрени аутсайдери и техните изчадия - не ви се вярва!Да я закриваме тая държава вече бе...
                        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                        Коментар


                          #13
                          И какво ще откриваме?П.П. Към колегата: Пич, купи и си сложи ново стъкло и се радвай на живота!

                          Коментар


                            #14
                            ами някое лапе си прави много забавен бъзик. и ние сме го правили, но с домати и яйца
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              #15
                              Може някой враг на ФИАТ да е бил-видял е стикера и айде!(Това малко в кръга на шегата де)

                              Коментар

                              Working...
                              X