Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за дехидратора на климатика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за дехидратора на климатика

    Ако може някой да ми каже къде се намира и как се стига до него?Подлежи ли на ремонт?Браво 1.6 16к
    Браво 1.6 16v

    #2
    М/у левия фар и лявата гума, едно цилиндрично нещо е. потърси в скорошните теми за проблеми с климатика, имаше качена картинка на него.

    Коментар


      #3
      нов е около и под 50 лв.а ако го ’ремонтираш" и изпусне фреона ... ще стане доста над 50 лв.по-добре си вземи нов - при смяната подмени и "О" пръстените на тръбите , при свалянето.

      Коментар


        #4
        Всъщност какво налага смяната му, той работи в затворена среда.

        Коментар


          #5
          Смяната му се препоръчвапри дълго време отворена система навлиза въздух и той абсорбира влагата от него и се запушва.
          Обичам си работата.

          Коментар


            #6
            Valentin_V написа:
            Смяната му се препоръчвапри дълго време отворена система навлиза въздух и той абсорбира влагата от него и се запушва.
            пропоръчват и на 3 -5 години профилактична смяна.
            Airfan написа:
            Всъщност какво налага смяната му, той работи в затворена среда.
            то и маслото в скоростната кутия е така , ама му се препоръчва смяна на определени километри както и на почти всяка машина - има износване , старееене ........

            Коментар


              #7
              Благодаря колеги за помоща,но се оказа че не дехидратора е проблема а някакво ТРВ.Казаха ми че се намира някъде в купето зад конзолата с бутоните на парното и климатика.Сега въпросът ми е как да стигна до него,може ли да се ремонтира или направо трябва ново.Какво е това ТРВ и каква функция изпълнява.Ако някой знае нека ме просветли по въпроса. Съжалявам че чак сега пиша но до сега нямах тази възможност.Благодаря предварително!
              Браво 1.6 16v

              Коментар

              Working...
              X