Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lancia Dedra 1.8 16V 131 к.с. комби '99

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lancia Dedra 1.8 16V 131 к.с. комби '99

    Продавам Lancia Dedra 1.8 16V 131 к.с. комби ’99внос от Германия,екстри: Климатроник, АБС, възглавница за водача, кожен волан и скоростен лост, тапицерия от алкантара, 4 ел. стъкла, ел. огледала с прибиране, дистанционо централно заключване, пръскалки на фаровете, пръчки на покрива, лети джанти, радио касетофон Блаупунк,бонуси: сменени ангренажен ремък, обтяжна и паразитна ролка, водна помпа, двойно назъбен ремък на балансиращите валове, обтяжна ролка на двойно назъбеният ремък, предни спирачни дискове, предни накладки, ауспуха след катализаторанедостатъци: предна дясна врата е сменявана и е супер некадърно боядисана, по задна дясна врата също има леки забележкисники: http://www.lancia-bg.com/forum/downl...61цената е 3800 български левателефон за връзка 0889217818П.П. колата е еквивалент на Фиат Мареа, но е по луксозно изпълнение и с по-мощен двигател

    #2
    Май цената се вдигна... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 къде може да се гледа колата?
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #3
      дам цената не знайно как при копи пейст беше станала по-нискаколата е в София, кв. Банишора

      Коментар


        #4
        Колата е добра и най-важното е от Германия. Ако трябваше да си купувам кола с удоволствие бих я отнесъл :D

        Коментар


          #5
          Shefy написа:
          Колата е добра и най-важното е от Германия. Ако трябваше да си купувам кола с удоволствие бих я отнесъл :D
          Колата наистина е добра, но какво значение има че е от Германия, ако може да ми обясниш?Щото при мен едната е от Германия, а другата от Италия... Италианката само масло и ремъци съм сменил и карам, а "германката" доста парички глътна, и продължава да гълта, за да влезе в ред... Това изобщо НЕ Е "най-важното"

          Коментар


            #6
            на колко км. е колега?
            фиат браво 1.4 12в
            фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

            Коментар


              #7
              Още ли е налична ?

              Продава ли се още ?
              Fiat Tipo 1.6 DOHC

              Коментар


                #8
                Абе хора... колата е супер. И освен това според мен е доста по-добра от Мареа. Лично според мен и като визия пък и като комфорт вътре. Освен това колата е с новото табло, новия мотор... супер си е.Успех с продажбата, че много се застоя.
                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                ИТАЛФЕСТ 2007

                Коментар


                  #9
                  Дам колата изглежда доста добре, пък и вътре си е с кожа. А и къде в Мареа (освен в Бразилия ли беше) ще намерите ввт? Успех на Еньо с продажбата, ще си намери собственик. .

                  Коментар


                    #10
                    бартер за браво1.6 с агу
                    fiat bravo 16_16v 103hp

                    Коментар


                      #11
                      бартер само за пари в брой, кеш или на ръка

                      Коментар


                        #12
                        :D

                        Коментар


                          #13
                          Не разбрах последно цената 3800лв. ли е.И продава ли се още?п.с. Защо ли Либра ми е в главата,като има такива Дедри на пазара.
                          fiat REGATA 1.9 DS
                          lancia LIBRA 1.8 SW

                          Коментар


                            #14
                            да цената е 3800 лева

                            Коментар


                              #15
                              продадена

                              Коментар

                              Working...
                              X