Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли да се сложи..?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Може ли да се сложи..?

    Може ли да се сложи на заводско централно аларма и след тва с дистанционно да си отварям колата .. ? не съм много наясно с алармите и затова питам и някои може би ще им се стори глупав въпроса . И ако може примерно Valcor в Пловдив добри ли са или при някои други трябва да отидаКолега, оправи си заглавието според правилата.модераторски екип fiat-bg.org
    Fiat Brava SX 1.6 16V 103 BHP


    #2
    Отиваш при първия алармаджия и той ти монтира аларма, която командва централното.Каквато и да вземеш - става!Аз на Бравта съм с китайска от 65лв с монтажа, а на Пунтото - от 30лв - сам я монтирах - вършат идеална работа.Само ще има кажеш изрично да НЕ ти връзват имобилайзера на алармата - ти си имаш такъв на колата посредством чипа в ключа - няма да усложняваш системата.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      На брат ми Жигулката на времето, с отделен бутон на дистанционното си отваряше и багажника. Гледам от известно време разни голфове с врати без дръжки - отварят ги само с ел.брави и дистанционно. Като идея е добре, ако си жена, трудно ще те изхвърлят от колата на някое кръстовище, защото няма как да я отворят. От друга страна обаче да не дава господ да ти се повреди бравата. Отвън няма отваряне без взлом.
      Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
      Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

      Коментар

      Working...
      X