Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Първи впечатления от газов инжекцион BRC

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Първи впечатления от газов инжекцион BRC

    Колеги преди седмица монтирах газов инжекцион BRC на бравата и до тук съм с отлични впечатления.Колата даде разход 7/100 при извънградско с добро настъпване и 8.5/100 в града.В ускорението не мога да усетя разлика - върви както на бензин.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    Поздравления за избора Колко пари те одрусаха , къде ти го сложиха , колко гаранция ти дадоха?
    Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
    София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

    Коментар


      #3
      Re: Първи впечатления от газов инжекцион BRC

      zgabrovski написа:
      Колеги преди седмица монтирах газов инжекцион BRC на бравата и до тук съм с отлични впечатления.Колата даде разход 7/100 при извънградско с добро настъпване и 8.5/100 в града.В ускорението не мога да усетя разлика - върви както на бензин.
      Машаааала как го докара на 8.5 в града Аз от един месец съм с BRC (е вярно моноинжекция) и също съм доволен от вървежа. Вече навъртях почти 1000 км. Дори малко я "поудуших" на половин оборот от тройника за града. И пак съм на 10/100 Ама все пак мисля, че е нормално тъй като на бензин си гореше 9/100 Иначе на извънградско ми даде около 7.5/100 и си вървеше със 140 без да съм я настъпал до края .......
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #4
        Тя историята е мнооого дълга, но ми я сложи един пич във Велинград, Ники се казва, мислех да му правя реклама в Сервизи/магазини+. Цената беше 1800 лв, но човека свърши работа абсолютно професионално, монтира инжекциона за 8 часа, като така изпипа нещата все едно е фабрично поставена. Има автоматичен ключ за газ / бензин, нивомер за бутилката на ключа, дори днес ме изненада - като свърши газта сама прехвърли на бензин и взе да писука...При моето каране (30000 и нагоре годишно) разхода е оправдан, а мисля че и инжекциона с прецизното дозиране на сместа довежда до този занижен разход.Междудругото на колата на жена ми- бнраво 1.4 12 V, моноинжекция, има подобни показатели както при тебе и уредбата също е BRC, ама така си дойде от Италия, мисля да я закарам при точ пич да я погледне.
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          Ммммм даааааааа работата е много сериозна. И явно си струва парите Е пожелавам ти безпроблемно и безаварийно каране
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            #6
            10x
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар

            Working...
            X