Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колега от фотографски форум /Dexter/ загинал мистериозно.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колега от фотографски форум /Dexter/ загинал мистериозно.

    Колеги, съфорумци,от понеделник привечер Румен е в неизвестност. Моля, ако някой знае нещо или пък някъде за последно го е видял да уведоми Полицията. Всякаква информация би била полезна.Благодаря от мое име и от името на родителите.
    Позволявам си тук да пусна тази тема, тъй като потребителите на този форум са хора , които пътуват много и често в различни краища на България. Колегата е член на различни фотографски форуми. Обявен е за общонационално издирване. Тръгнал е с влак за София, за да се прибира и повече никой не го е видял...Една две снимки на Румен:

    #2
    Много заплашително ми звучи С ВЛАК за София, показах на всички свои колеги фотографи и който изобщо беше тук. Дано помогнем.
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      В БГ-МАМА казват пък , че се е прибрал в София бе! Я си уточнете версиите, че да не се излагаме кат кифли!
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        nikki_sixx написа:
        В БГ-МАМА казват пък , че се е прибрал в София бе! Я си уточнете версиите, че да не се излагаме кат кифли!
        ...е....ми дай да не пускаме нищо, щото видиш ли докато пишем, може и да се прибере. Дай линк, дано наистина се е прибрал

        Коментар


          #5
          Авео написа:
          nikki_sixx написа:
          В БГ-МАМА казват пък , че се е прибрал в София бе! Я си уточнете версиите, че да не се излагаме кат кифли!
          ...е....ми дай да не пускаме нищо, щото видиш ли докато пишем, може и да се прибере. Дай линк, дано наистина се е прибрал
          Яворе, версиите са ви различни бе...за какво ми реагираш като ущипана весталка девственица? Ясно е, че искаме да помогнем, ама нека да знаем за какво става въпрос бе... и там им написах за твоята версия и предложих да се пише за нещата такива каквито са! Иначе какво да правя? да изляза из квартала и да обикалям всяка къща за да го търся , а той всъщност е някъде в Сф? Разбираш ли за какво ти говоря?цитат:току що се чух със стеффо който е пътувал с декстер за пленера, каза че са се върнали в неделя привечер, и всичко си е било нормално, каза също че не е казвал че ще ходи някъде, и е изглеждал добре, Стефо при първа възможност ще влезне в форума да напише в темата по подробно !!!
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #6
            nikki_sixx написа:
            ...бе... бе... Разбираш ли за какво ти говоря?...
            Честно казано не виждам, какво толкова се газираш!? И още повече, когато става въпрос за помощ и изчезнал човек мисля, че не е редно да използваш "бе", когато се обръщаш към някого. Знам, че едва ли ще проумееш, какво ти говоря, но поне се опитай!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Vladim написа:
              nikki_sixx написа:
              ...бе... бе... Разбираш ли за какво ти говоря?...
              Честно казано не виждам, какво толкова се газираш!? И още повече, когато става въпрос за помощ и изчезнал човек мисля, че не е редно да използваш "бе", когато се обръщаш към някого. Знам, че едва ли ще проумееш, какво ти говоря, но поне се опитай!
              Говорейки ми за култура...би трябвало да се обърне внимание и на това , че се обръщате към мен на "ти". А фактът, че се познавам с Явор - ми дава право да използвам и разговорна реч при диалог с него...смарт гай!Не, че е по темата де.., но щом си фен да поспамим, когато става въпрос за изчезнал човек - давай!
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                nikki_sixx написа:
                Говорейки ми за култура...би трябвало да се обърне внимание и на това , че се обръщате към мен на "ти". А фактът, че се познавам с Явор - ми дава право да използвам и разговорна реч при диалог с него...смарт гай!Не, че е по темата де.., но щом си фен да поспамим, когато става въпрос за изчезнал човек - давай!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Re: Колега от фотографски форум /Dexter/ в неизвестност...

                  Авео написа:
                  ...Тръгнал е с влак за София, за да се прибира и повече никой не го е видял...
                  Както и да го чета звучи по същия начин като:
                  nikki_sixx написа:
                  В БГ-МАМА казват пък , че се е прибрал в София...
                  Явно някой е в грешка.

                  Коментар


                    #10
                    http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=316668.0дано е добре човека
                    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

                    Коментар


                      #11
                      nikki_sixx написа:
                      ...за какво ми реагираш като ущипана весталка девственица.......
                      Ники, подобни квалификации търпя на маса на бира в морската градина....знам, че имаш странен език на общуване във форума, но ще те помоля занапред да не се държиш по подобен начин с мен. Ако за теб съм "весталка девственица", може би е хубаво да знаеш, че за сметка на това, отношението ми към теб е сериозно......надявам се и такова да остане....Поздрави....

                      Коментар


                        #12
                        Ето коментарите по случая във фотографските форуми. Последните мнения са в близкият час:http://photo-forum.net/forum/read.ph...69875&t=869875http://photo-cult.com/forum.php?c=6&t=70407Докато не влезе лично той, за да даде обяснение за случилото се, не мога да приема че случаят е приключен....Този колега е уникален фотограф, тих, скромен и отговорен човек. Надявам се да е нещо несериозно и просто да е решил да се уедини някъде, но щом близки и роднини все още го издирват, мисля че нещата не са наред....

                        Коментар


                          #13
                          деси_бургас написа:
                          http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=316668.0дано е добре човека
                          Деси, ти мама ли си бре?
                          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                          Коментар


                            #14
                            ....
                            Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                            Коментар


                              #15
                              Тази тема не е мястото да се разбирате кой е мама и в кой форум членува! Моля, ви за малко съпричастност и разбиране.
                              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                              Коментар

                              Working...
                              X