Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea 1.6 16V /103 Hp vs. Honda Accord 1.8 16V /136 Hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Marea 1.6 16V /103 Hp vs. Honda Accord 1.8 16V /136 Hp

    Брат ми си купи такава Хонда. Двигателя е 1.8 16 волтов Vtec 136 кончета. Вчера я карах и според мен се държи добре колицата, но ми се стори, че Мими е по-пъргава, въпреки по-големия двигател на Хондата. За съжаление вчера не остана време да се дръпнем, въпреки желанието и на двама ни В най-скоро време, обаче и това ще се случи Дръпката ще е "по братски", а и сигурно след това ще си разменим колите и ще се пробваме отново В AUTO.RU времето ми е 10.7 срещу 10.4 на Хондата.Какъв ми е шанса?
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    #2
    дръпка

    Никакъв
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Не ся ебавай с японките . Дай някоя бира на брат ти да падне.

      Коментар


        #4
        То черпенето е ясно В интерес на истината вчера не се дръпнахме, защото набивахме рибка с бирка на плажа и... ама много ни домързя
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          И според мен ще те бия и то качествено. Но нищо не пречи, който падне черпи. Брат ти ще пиине едно за твое здраве
          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

          Коментар


            #6
            Пихме бира... за моя сметка Японката върви доста Държах го до 2-ра, но от там на сетне Хондата излетя :D
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #7
              Много ми е интересно в тоя сайт ауто.ру как на мареа-та дават 10,7 до 100, а на брава и браво повече...съответно 11,5 и 11
              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

              Коментар


                #8
                gamma, докарай го брат ти на срещата в неделя да я видим тая хонда Ако искаш да взема тойотата :P На първа и втора ще ме изяде, ама като включа трета космическа, да не говорим за шеста светлинна не, шегувам се... В неделя на срещата ще разказваш за самолета

                Коментар


                  #9
                  Gamma ако искаш може да си направим едно дърпане.И аз съм от Бургас ако искаш де.Аз скоро купих моят Фиат и не знам как е всъщност.Просто ей така за спорта после може да се пие и бира.Моето е 130 коня 1.6/16v.

                  Коментар


                    #10
                    Tzarevo написа:
                    Gamma ако искаш може да си направим едно дърпане.И аз съм от Бургас ако искаш де.Аз скоро купих моят Фиат и не знам как е всъщност.Просто ей така за спорта после може да се пие и бира.Моето е 130 коня 1.6/16v.
                    Братле, нищо лично, ама ти на колко години си. Гледам си на всяка манджа мерудия!!!! По всички теми си компетентен, изказваш мнения... та искам да знам кой си, какъв си, какво си завършил, че говориш по всички теми. Все пак да си се знаем. Та на колко години каза че си???
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар


                      #11
                      Tzarevo написа:
                      Gamma ако искаш може да си направим едно дърпане.И аз съм от Бургас ако искаш де.Аз скоро купих моят Фиат и не знам как е всъщност.Просто ей така за спорта после може да се пие и бира.Моето е 130 коня 1.6/16v.
                      Колега как ги получи тези 130к.с.До колкото знам 1.6 е 103кс.
                      Marea 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        Tzarevo написа:
                        О и аз ми се кара по-мощна кола ама какво да се прави за сега ще се задоволя с 103 кончета ама бая запазени и яки.Вчера за джантите се изръсих и за гумите 960 лева.А ако му сложа чип дали ще успея поне 10 коня да му повдигна на бензина?
                        Ся последно колко коня ти е колата? А, ти изобщо имаш ли такава, или трябва трябва първо да питаш тати, дали ще ти я даде да разходиш гаджето, ако изобщо имаш книжка...
                        Alfa 159 SW 2.4 Ti
                        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                        Коментар


                          #13
                          Отговарям веднага симпатяги!Значи преди седмица си купих ФИАТ Браво 1.6/16v.Казах,че Алфа 145 1.7/16v ще накара тази Селика да си изплюе сегментитепрез аспуха не съм казал за моят Фиат той си е103 кончета а тази Алфа е 129 коня с боксер двигател.Второ имам книжка от ноември месец 95 година.Трето гаджетата съм ги возел когато си бил малък ама сега съм семеен.Четвърто набор 78 съм на 30,5 години и се занимавам с много неща но най-много обичам да се гмуркам за рапани да плувам на вътре в морето да ловя риба и да тренирам фитнес с които се занимавам от 94 та година/бях на 16 години тогава без да спирам/и обичам марката ФИАТ и Ферари още от дете.Сори за офтопика.

                          Коментар


                            #14
                            В бързината съм написал 130 вместо 103 извинявам се.

                            Коментар


                              #15
                              Tzarevo написа:
                              В бързината съм написал 130 вместо 103 извинявам се.
                              така по може, щото си помислих че ще дърпаш японката с Браво-то....... то не че ще го биеш ама пък с по-слаби не е интересно
                              Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
                              ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

                              Коментар

                              Working...
                              X