Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto HGT - тракане на двигателя?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto HGT - тракане на двигателя?

    Скоро купих на женичката нова кола. Направи ми впечетление че двигателя издава звук все едно работи като дизелов. Преди да я купя гледах още няколко такива и всичките така работеха - приех го за нормално. Карах колата на диагностика казаха ми че всичко е ОК. Онзи ден я оставих на майстор да и поставят газов инежкцион. след няколко часа той ми звъни и казва "Тази кола има проблем с двигателя, нещо не работи както трябва" Според него не било нормално така да "трака" като дизел. Вашите така ли работат? Нормално ли е това и защо е така?Неясно заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Трака вариатора. Няма да е зле да се смени, но е цифра. Ако колата няма проблем при ускоряване, може и да отложиш смяната.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      По принцип ако не е много зле,може да се спаси само с едн китче,но ако е зле само нов,който е около 300+
      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
      Ventura garage

      Коментар


        #4
        Според мен съ повдигачите!!!
        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
        Втората......пак същата!
        (_-_)______////_______(_-_)
        Punto75-Вече на жената!
        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

        Коментар


          #5
          Mury написа:
          По принцип ако не е много зле,може да се спаси само с едн китче,но ако е зле само нов,който е около 300+
          Хамалогията е голяма и просто не си струва да се слага това китче. Да не говорим, че почти е сигурно, че ефекта ще е краткотраен.
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар

          Working...
          X