Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте, ще ми препоръчате ли сервиз за алфа в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте, ще ми препоръчате ли сервиз за алфа в Пловдив

    Понеже за късмет форумът на алфа точно сега не работи, а аз мисля да си взимам 147 тези дни си пускам темата тука.Насочил съм се към дизеловия мотор и ми трябва сервиз където да видят колата на компютър( да и видя километрите и евентуално проблеми) и ходова част и турбо.

    #2
    Вчера си купих и аз 147 1.9 жтд и беше голям зор проверката в сервиз.1. Маисторите не знаят какво да гледат.2. На компютърна диагностика не излиза нищо,защото търговеца вече е изчистил грешките предварително и ако има проблем ще се появи гршка след един,два дни каране на колата.3. Колата ако има сериозен проблем,на контакт ще ти покаже на борд компютъра или ще свети някоя лампа която при запалване няма да изгасне4. Покараи колата ако има добро ускорение значи турбото си бачка5. Покараи по неравности с около 30км/ч и много ясно ще чуеш ходовата дали хлопа или тропа6. Покараи колата и твои човек да кара след теб да гледа от аспуха какво излиза,НЕ трябва да пуши,припушва леко само при превключване на скорост.7. Запали колата и вдигни щеката на маслото НЕ трябва да пуши8. Километрите на 95 % отколите са превъртяни (на бул. 6-ти септември съседния вход на нашия блок ги превъртат)Успех с покупкатаСрещу Бриколаж има сервиз Бош-дизел
    Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      Мерси много за информацията, ще го посетя този бош сервиз да видим какво ще ми кажат. Ти да не си взел една зелениката от една асеновградска автокъща?

      Коментар


        #4
        Вова ай да ти е честита количката братле и много безавариени
        Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

        Коментар

        Working...
        X