Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Летни гуми Kleber - НОВИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Летни гуми Kleber - НОВИ

    Продавам НОВИ летни гуми Клебер!Гумите са търкаляни не повече от месец,след което залежават вече повече от 1 месец на тавана.Смених колата и тези двете остават излишни и се надявам вся някой някъде да се нуждае от тях.Цената на която аз ги закупих беше 95 лева/брой,продавам ги за 70 лева броя.Гумите са перфектни!!!Размер:175/65/14За справки:0897 930 313
    Прикачени файлове
    НЕ на безразсъдното шофиране!

    #2
    Много добро съотношение цена-качество има Клебер (в един холдинг с Мишелин, но много по добри от Корморан)! Тези конкретно са много добри за дъжд!Някой колега ще им се зарадва!
    F31 BMW 320d

    Коментар


      #3
      Тurbodieselcomby написа:
      Много добро съотношение цена-качество има Клебер (в един холдинг с Мишелин, но много по добри от Корморан)! Тези конкретно са много добри за дъжд!Някой колега ще им се зарадва!
      Благодаря,все пак закупих гумите след съвети от съфорумци. Ето снимки и на номера който показва кога са произведени гумите.
      Прикачени файлове
      НЕ на безразсъдното шофиране!

      Коментар


        #4
        НЕ на безразсъдното шофиране!

        Коментар


          #5
          Нова цена: 65 лева за гума
          НЕ на безразсъдното шофиране!

          Коментар


            #6
            еми, ако имамкъсмет ще ги взема, жалко че не мога да ги капарирам, но смених 2 скоростни кутии за една седмица и ми идва малко нагоре.Дано да ме изчакат
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              на Алфата, която взе от автокъща перфект ли сменя скоростна кутия, защото преди да я продадат и аз забелязах някакъв силикон на скоростната кутия, явно и преди е била отваряна.
              Bravo 1.6 16V 103

              Коментар


                #8
                --->>>
                НЕ на безразсъдното шофиране!

                Коментар


                  #9
                  НЕ на безразсъдното шофиране!

                  Коментар

                  Working...
                  X