Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

копче нулиране на километраж

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    копче нулиране на километраж

    днес научих че когато натисна това коп4е и след това дам на контакт излиза някакво друго "меню" дето се оптва да покаже някакви километри, мили и някакв k lites колата ми е фиат браво 1.9 г т д. пробвах ме тоиа номер на един голф 96 година и на него му излиза дигитален километраж, дигитален оборотомер, колко лира гориво и разход на 100 км има в резервоара и още 4-5 неща които още не сме разу4или! за6тото пробвахме с един мегане коач и тои прави същото та дори ниакакви тестове със стрелките по таблото! та мисалта ми е 4е на бравото показва нвкакви глупости! и се 4удя дали няма друг начин да излзе това меню. ако някои знае нещо моля да каже! а и сори че така малко тапо се изказвам но се надявам да ме разберете!

    #2
    Ба му м...та... за първи път чувам за тва... Утре сутринта няма да имам търпение да слезна и да пробам! Едва ли ще може да се промени информацията, която ти излиза. Може би, ако някой спец ти се порови в електрониките. А пък и дори да ти излезе друго меню с кой бутони ще му променяш показанията?
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Колега... днес проверих... При нас след описаната от теб операция досплеят си прави тест. Тия маймини дето ги показва са за да се тестват всички сегменти на дисплея. Подобно нещо става, с електронните топломери, или старите електронни игри, калкулатори и часовници, когато им се сменя батерията, или се ресетват За съжаление според мен няма начин да показват нещо по-различно от това в момента.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        братле ти ни размаза с тожа откритие :D цяла сутрин си натискам копчето и само жабавица :D ,добре че колегата преди мене разясни нещата
        Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
        Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
        Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

        Коментар


          #5
          и на алфа 145 показва някакви неща,а за голфа е много яко това :D

          Коментар

          Working...
          X