Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свещи за twin spark

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свещи за twin spark

    Колеги, в един сервиз в Бургас където винаги са били много отзивчиви към мен работят предимно със свещи Beru. Дадоха ми цена за комплект за моя модел 220 лв., което много ми харесва. Въпросът ми е - рискувам ли с тези свещи, ще вършат ли работа или да се насочвам към тези които препоръчват колегите от алфа форума NGK или Denso ?И ако не стават от къде да си взема Denso в Бургас или направо в кой сервиз работят с такива ?
    Alfa Romeo 146 1.6 TS 01.97

    #2
    Бате не се занимавай с Беру вземи си Денсо,малко по-скъпи са но са качествени
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    Коментар


      #3
      Мury, ако можеш да ми отговориш на втората част на въпроса: откъде да купя Denso?
      Alfa Romeo 146 1.6 TS 01.97

      Коментар


        #4
        фирма косер внасятиначе ако не ти се дават луди пари купи си медни и ги мсеняй на 30000 к аз съм с денсо и не виждам разлика между медните и денсото
        Power Under Pressure

        Коментар


          #5
          Глас за Denso Irridium

          Коментар


            #6
            Като гледам цената едва ли е обикновеният Ultra X, по-скоро са Ultra X Platinum. Сега е хубаво хората препоръчали Денсо да напишат, с какво превъзхожда Beru-то? Ако е обикновен Ultra X на тази цена, естествено, че и аз ще препоръчам Denso Iridium, иначе от мен глас за Beru.http://www.beru.com/english/produkte...zen/ultrax.php
            AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
            AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
            FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

            Коментар


              #7
              японски са , както и NJK ) за това са по хубави
              Power Under Pressure

              Коментар


                #8
                WhitePower написа:
                японски са , както и NJK ) за това са по хубави
                Ето ти отговора
                Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                Ventura garage

                Коментар

                Working...
                X