Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заменям ПЕРФЕКТНИ СПОРТНИ пружини за фиат браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заменям ПЕРФЕКТНИ СПОРТНИ пружини за фиат браво

    Колеги, на скоро си взех фиат браво със оригинални къси пружини. Колата е внос от швейцария не знам каква марка са но не са рязани обикновенни !колата изглежда много агресивно и спортно.. все едно от филма Бързи и Яростни ! не закача никъде по никакви спящи полицаи или дупки може да я карате да се убедите, въпреки че са къси пружините е перфектна за ежедневно каране в града на магистралата .. 190км/ч все едно е залепена за асфалта, не се клати въобще в завой е като картинг не се накланя много солидно и стабилно стой. единственият минус е че не са особено комфортни !предишната кола ми беше ауди 80 .. возеше много по-меко.. аз съм си пенсионер. Ако сте със спортен дух и искате колата ви да изглежда по-яка и да бъде по-стабилна/устойчива, може да ги ЗАМЕНИМ за дълги пружини. които също да са в перфектно състояние.ЦЕНА: 0.00лв Вие поемате разходите по смяната на пружините, Идвате отиваме в сервиза и ги заменяме... и готово. не са счупени, рязани,раждясали, меки, износени, усукани или каквото там може да са... ПЕРФЕКТНИ СА !!!!тел 0877576578може да ги сменим и в София, дупница, перник, сандански, благоевград !
    Bravo GT 1.8
Working...
X