Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща на 16.11.2005г на ЕКОТО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Среща на 16.11.2005г на ЕКОТО

    Колеги знаете за редовната ни среща в сряда,часът и мястото на срещата са известни 20:00ч-ЕКОТО-чакам ВИ!!!!!!!!!
    Lancia Delta 2.0 16v

    #2
    Там сме, само дано сме малко повече сериозни от миналия път....дойдох към 19.15 и си стоях сам.......

    Коментар


      #3
      здраз мисля да доида за първи път на среща на клуба на фиат.Само ако може да ми кажете на кое еко ще бъде срещата. :D :D :D

      Коментар


        #4
        http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1013

        Коментар


          #5
          Темпра написа:
          Там сме, само дано сме малко повече сериозни от миналия път....дойдох към 19.15 и си стоях сам.......
          Бях там до 9 !!! само десетина пича от Линчия имаше....а и те си обсъждаха правенето на клуба и беше адски тъпо !!!! добре че имах работа към 9 та си тръгнах. Ей. пичове .... много сме НЕСЕРИОЗНИ !!!!ако ЕКОто ни е проблема да сменим мястото ама да се сабираме барем един път в седмицата иначе за какво ни е и клуба и цялата дандания
          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

          Коментар


            #6
            x 1/9 написа:
            ако ЕКОто ни е проблема да сменим мястото ама да се сабираме барем един път в седмицата иначе за какво ни е и клуба и цялата дандания
            Заповядайте в Русе !!!!!!!!!!!!!!!! Ние се събираме всяка сряда - довечера също ... около 12-15 човека максимално - но ивнаги има най-малко 5-6 ....
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              абе русе ми е малко далече ама тука в софия с удоволствие ще доида довечера да се запозная с другите от клуба.

              Коментар


                #8
                Значи с Митко може да сме две фиатки, ако Митко дойде с неговата. Аз не бях идвал БАЯ време, и форума не съм го гледал - проблеми и т.н., сега ще взема да се вясна.
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Е...тоя път се представихме малко по добре....макар че някой хора липсваха... Има снимки, като си настроя ММС -а на телефона, ще ги постна тук.....

                  Коментар


                    #10
                    Mitko написа:
                    Имаше FIAT-ки и една много FIAT-ка - Sedici Valvole
                    В русенския клуб си имаме двечки .... 16V ... и си идват редовно .. е едната е в бокса в момента - тунинг .... и като излезе - надявам се да ви покажем нещо
                    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                    Коментар


                      #11
                      ми аз бях там ама понеже никои непознавам и незнам дали изобщо е дошъл някои аз бях там с едно уно бях спрял точно до шивашкия техникум.

                      Коментар

                      Working...
                      X