Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам BMW E36 318is coupe (снимки)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам BMW E36 318is coupe (снимки)

    Продавам BMW 318is купе, 140 к.с. 92г. 190000 км. Колата има двузонов климатроник, ABS, ел. стъкла, ел. огледала, аларма, стерео, серво, шибидах, лети джанти.Колата е с нови предни амортисьори Bilstein и задни Monroe. Отпред са сменени шарнири, биалетки и двата тампона на носачите, а отзад са сменени всичките тампони. Има 16 цолови джанти с нови гуми Pirelli P6000. Сменени са предните спирачни дискове и накладки. Наскоро е ремонтиран и напълнен климатроника и работи перфектно. Сменено е маслото и всички филтри, включително и на купето. Колата е със MP3 Sony и 4 фабрични колони. Има дребни козметични забележки.Всичко и е платено. Има пълно автокаско до февруари 2009г. и гражданска отговорност до края на Декември 2008г. Минала е технически преглед Май месец тази година.Цената е 6300лв., като е възможен лек коментар в рамките на разумното. Попринцип предпочитам кеш, но ако имате някакво предложение за бартер съм готов да ви чуя Телефон: 0883332456 Skype: sasho_sl ICQ: 234636425Снимки:http://bmwpower-bg.net/forums/album_...?user_id=16367Темата е почистена от спам.Колеги, не успях да намеря нито един коментар, който да не е в разрез с правилата на този раздел.Моля, припомнете си какво пише ТАМ преди да пуснете следващия коментар. Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    В случая не е важна само годината. 1-во такива има и за 4500, няма грижи отиваш, купуваш и си скъсваш нервите.2-ро годината не е най важното нещо, погледни как вървят читави is-ки с климатик. Верно, че за тия пари можеш да земеш пунто 2000г. или квото и да е там, но мисля, че има разлика в колите.3-то описал съм какво е правено по колата, за да е такава цената.4-то не очаквам и да си избия всичките пари които съм вложил, но се замисли, че ако земеш някоя от горубляне да кажем, може и да е за 4500, даже и за 4000 може, макар че с клима едва ли. След това с нещата за които ще платиш мога да ти гарантирам, че ще надхвърлиш парите които аз искам за моята и то с доста. Седни поразгледай и се замисли реално как стоят нещата и какви са ти разходите като вземеш нов-внос кола. Иначе аз никой не карам на сила, но и не правя подаръци. Поздрави

    Коментар


      #3
      ъп

      Коментар


        #4
        Колата е с нов диференциал и каре, а цената става 6200 лв.

        Коментар

        Working...
        X