Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Москвич 403 -ретро

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Москвич 403 -ретро

    Мосвича е на мой приятел и само ме помоли да публикувам обявата.Колата е в оригинален вид, 0899645974-Тихомир.Цената е около 4000 лв.
    Прикачени файлове

    #2
    уникално

    егати якото. Браво на приятеля ти Когато видя нещо такова си викам - ей все още има хора, които правят нещо различно....Успех колега

    Коментар


      #3
      Похвално за мерака и поддръжката на този ветеран.Повечето в форума не биха се досетили че става въпрос за Москвич ако на го беше написал,много е стар.За жалос става само за колекционери и то извън БГ.Мисля че там ще я оценят повече.Пробвай с обява в чужбина , а защо не и в Русия все пак от там е дошла тази хубавица.Лично мое мнение че нашите богаташи няма да дадат пари за москвич.

      Коментар


        #4
        Той е стар ама не е като да не се намира,в моя квартал има 2 такива в движение-при всички случаи не изглеждат толкова добре.Успех с продажбата!

        Коментар


          #5
          Къде са ретро маняците.

          Коментар


            #6
            Ех колега за съжаление в нашия форум ретро-маняците са малко , може би не повече от пръстите ти на двете ръце. Като гледам раздел Ретро - хората пишещи в него са едни и същи и са сравнително малко.....Това е обяснимо за мен, защото за да се занимаваш със стари автомобили се изсква първо голямо желание, второ много свободно времер трето много технически познания и четвърто значителни средства. В противен случай по-добре е човек да не се захваща. Та дори стопанисването на една такава антика предполага наличие задължително на топъл гараж..... Така че това удоволствие на е за всеки. Та вижте в раздел "Ретро" Алфа или Ланча форума. Там хората правят все пак от нищо - нещо :D

            Коментар


              #7
              Buch написа:
              Ех колега за съжаление в нашия форум ретро-маняците са малко , може би не повече от пръстите ти на двете ръце. Като гледам раздел Ретро - хората пишещи в него са едни и същи и са сравнително малко.....Това е обяснимо за мен, защото за да се занимаваш със стари автомобили се изсква първо голямо желание, второ много свободно времер трето много технически познания и четвърто значителни средства. В противен случай по-добре е човек да не се захваща. Та дори стопанисването на една такава антика предполага наличие задължително на топъл гараж..... Така че това удоволствие на е за всеки. Та вижте в раздел "Ретро" Алфа или Ланча форума. Там хората правят все пак от нищо - нещо :D
              Ми да - те наш’те се разпадат докато станат ретро
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                willow75bg написа:
                Къде са ретро маняците.
                За тая цифра трябва да е реставриран, а като гледам не е. Трудно ще намериш човек да е плати.

                Коментар


                  #9

                  Коментар

                  Working...
                  X