Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо и кабели за свещи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Типо и кабели за свещи

    Здравейте !Имам нужда от малко помощ и информация. Минах преглед на Типо-то и ме посъветваха да подменя кабелите на свещите. Препоръчаха ми да купя кабели от СПИРАЛОВИДЕН КАНТАЛ. В магазините за авточасти никой не можа да ми предложи такива кабели. Масово се продават СИЛИКОНОВИ кабели за 38-40 лв. Реших да купя това, което се предлага ... Според консултанта в магазина добър вариант е ТЕСЛА - чешки, защото от БОШ е пълно с ментета. ОК, взех ги и излязохме пред магазина да ги подменим. Изненадата беше, че колата дори не успя да запали ( Върнахме старите кабели ... Но сега разхода се качи драстично - 10 л/100 км при ИЗВЪНГРАДСКО ... От ауспуха мирише на бензин. Вероятно проблема е, че сместа не изгаря ...Моля Ви, помогнете със съвет и информация какви кабели да си взема - марка и евентуално модел.Благодаря предварително и поздрави !
    Fiat Tipo 1.6 AGT

    #2
    Със същото Типо съм и смятам да му взема Шампион,директно по каталог,силиконови......Тесла са кофти,за старата ми Шкода взех такива ,уж чешки,оригинални,а след месец не можеше да се доближа до двигателя,яко переше ток.Смених го с Бош силиконови и се родих,но това е преди време и аз чувам че има много ментета на Бош в момента....
    Fiat Tipo 1.6i.e,159A3.046

    Коментар


      #3
      Здрасти и аз се сблусках с подобен проблем преди известно време..Аз лично ти препоръчвам да си сложиш кабели на италианската фирма EPS защото за парите които се предлагат са добри наистина( също са силиконови)Тези бош шампион и други има добри, но несъмнено трябва да си ги вземеш от оторизиран представител на фирмата а там цената ще са поне 50-60% по-скъпи от тези на пазара(но ще са изтински )Ако имаш парички можеш и да си вземеш от каталожния номер на Фиат оригинални за типото(дори и по номера на двигателя се избират), но паричките скачат на около 200-300лв (според мен не си заслужава)Така че сам си прави сметката-и един съвет -СМЕНЯЙ ВСИЧКИ кабели не само няколко!!!Айде
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

        Коментар


          #5
          Запали фиатката и утиди до вантотрейд.Купи си най доброто MAGNETI MARELI.На мойто типо свещите са такива и съм много доволен.
          FIAT TIPO 1,6

          Коментар

          Working...
          X