Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да кажем нещо и за FIAT COUPE

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде да кажем нещо и за FIAT COUPE

    Няма ли някой с фиат купе интересувам се от къде мога да си купя интериорно фолио и антикрило Благодаря предварително
    Прикачени файлове

    #2
    Абе аз нямам купе обаче много бих искал да имам!На скоро пуснах тема’’Fiat coupe 2.0 16v или Fiat bravo 2.0 20v’’не зная дали си явиждал,но много се двуомя между двете прекрасни возила коя да извераи евентуално това лято да купя.Ако може напиши ми своите впечетления относно твоето купе(как се държи на пътя как е ускорението динамичен ли е двигателя...)За мен е важно една кола да има спортен характер да е пъгава на пътя с директно и послушно управление и да има най важните неща за водача(оборотомер уред за налягането на турбото удобен волан голям плътен скоростен лост перфектна хранетелна и изпускателна система и разбирасе чар)Мисля че купето е точно такъв вид автомобил.А относно фолиото май съм видал в Шел :D
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 146 JTD

    Коментар


      #3
      ABARTH написа:
      Абе аз нямам купе обаче много бих искал да имам!На скоро пуснах тема’’Fiat coupe 2.0 16v или Fiat bravo 2.0 20v’’не зная дали си явиждал,но много се двуомя между двете прекрасни возила коя да извераи евентуално това лято да купя.Ако може напиши ми своите впечетления относно твоето купе(как се държи на пътя как е ускорението динамичен ли е двигателя...)За мен е важно една кола да има спортен характер да е пъгава на пътя с директно и послушно управление и да има най важните неща за водача(оборотомер уред за налягането на турбото удобен волан голям плътен скоростен лост перфектна хранетелна и изпускателна система и разбирасе чар)Мисля че купето е точно такъв вид автомобил.А относно фолиото май съм видал в Шел :D
      Продадох си бравото-2.0 и взех купе-1.8 с чип тунинг правен в италия.Въпреки че купето е по тежко просто няма място за сравнение.Купето е страшно послушно на пътя абе просто нямам думи с 210 карам и ям сандвичи по магистралата.При тази скорост с бравото трябваше да бъда много съсредоточен.относно ускорението силата на този мотор е след 2000 оборота той е с вариатор на фазите така че мене ако питаш FIAT COUPE №1
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Ами хайде честито, и безаварийно!!! И УМНАТА , че с 210... трябва и Силата да е с теб.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар

        Working...
        X