Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде се намира поленовият филтър ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде се намира поленовият филтър ?

    искам да си сменя поленовия филтър.. ако може да ми кажете къде се намира.. благодаря предварително Колега, за трети път модерирам заглавие на твоя тема и за пореден път нарушението ти е едно и също. Писането с главни букви във форум - обществото се възприема като "викане, крещене..." При следваща подобна намеса от страна на администрацията на форума, отново по същата причина, ще следва най-куриозното официално предупреждение, давано някога в този форум.Освен това, темата ти е поместена в неподходящ раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Bravo GT 1.8

    #2
    Е колега, пускай си темите в правилните раздели.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #3
      Re: Къде се намира ПОЛЕНОВИЯТ ФИЛТЪР ?

      zloben9000 написа:
      искам да си сменя поленовия филтър.. ако може да ми кажете къде се намира.. благодаря предварително
      ...на Стилото, за да го стигнеш - под жабката има един капак... на чопчета е... махаш ги, после махаш страничния капак на скоростния лост... и той е на чопчета. След това има един капак, отзад на таблото с касетофона, климатика и другите джаджи... той е на едно винтче. Развиваш винтчето и махаш капака... откриваш една кутия..в която е наместен поленовия филтър. Миналата седмица сменях... и за туй съм такъв спец Предполагам, че и на Бравото е същото! Освен това... ако си купиш хубав филтър...мисля, че трябва да имаш ръководство за сваляне и поставяне! (моят беше специално за Стило)
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        преди да разглобиш цялото браво, развий двата болта под дясната чистачка, и го смени от там. Може и както казва колегата - махаш жабката, махаш половината кола, и пак стигаш до под дясната чистачка.е на тая снимка буквално под стъклото, се вижда едно гумено суединение, започващо от основата на дясната чистачка, и завършващо почти при дясната панта. Това гумино суединение предпазва Филтъра от наводнение и апокалипсис, ще видиш 2 болтчета в двата края на пластмасата под уплътнението. развиваш и играеш.

        Коментар

        Working...
        X