Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви гуми са препоръчителни ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви гуми са препоръчителни ?

    Не знам, дали тук ма явно тук е мястото, какви гуми са препоръчителни за колата ми/размер/.Крома 93 г. 2500 ТD. Явно има инфо, ма не съм наясно, някой, ако некой знае чакам жокер.

    #2
    205/55/R15 това е оригиналното за твоята кола, можеш да правиш вариации с калкулатор за гуми, търси го в гугъл
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      205/55/15 на четерите гуми ли имаш предвит, май съм със същите, ма не попаднах на каталога за гуми.

      Коментар


        #4
        Е, как, ти с различни гуми ли мислиш да караш. А иначе ей ти едно линкчеhttp://www.avtogumi.com/Вдясно слагаш твоя размер, отдолу другия, който искаш да експериментираш, и то си показва каква разлика в скоростите ще ти даде.
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #5
          А за Пунто 1.2 16в 98 година подходящи ли са 185/55/15 такива мисла да сложа, то сега е с 165/70/14 и колата е с спортно окачване.

          Коментар


            #6
            Според конфигуратора максималният размер за твойта кола е 185/55/14, 15-цолови джанти не препоръчват. Ти досега с много високи си карал.
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #7
              НОВИ.
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                sugarboy написа:
                Според конфигуратора максималният размер за твойта кола е 185/55/14, 15-цолови джанти не препоръчват. Ти досега с много високи си карал.
                Аз карам с високи гуми щото колата е с спортно окачване от както сам я зел и с по ниски гуми с още един двама човека в колата и закача на спящите полицаи дори и ако ги зимам настрани.

                Коментар

                Working...
                X