Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цени на консумативи за браво 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цени на консумативи за браво 1.6 16V

    molq vi kajete mi gore-dolu cenite na remuk, rolki.v edin serviz mi kazaha, 4e za smqna na remuk i rolki za fiat bravo 1.6 16v 6te e 300 lv?normalno li e??// blagodarq Модераторски екип: fiat-bg.org Спазвайте правилата. Пишете на КИРИЛИЦА!

    #2
    в axm-auto.com има комплект ролки+ремък за около 150 леватруда е 60-80това е само за ангренажен ремък и ролкиако се сменят и другите 3 ремъка, цената наистина ще е около 300
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      смяната в зависимост какво ти сменят 2 ролки на ангренажа са към 100 110 лв. ангренажен към 30 лв и вече пистовите ремъци бяха 11 17 и 21 лв смяната може да е от 30 до 70 лв а можеби повече към 200 не ти мърдат от там нагоре
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        Ами колега аз обслужвах Мареата тя е с 1.6 и комплекта ремък с ролките на Дайко 120 лева и 60 за смяната.
        кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

        Коментар


          #5
          rercho написа:
          Ами колега аз обслужвах Мареата тя е с 1.6 и комплекта ремък с ролките на Дайко 120 лева и 60 за смяната.
          Е колега , тъкно щях да пускам тема за мнение за Дайко ,днес ми предложиха комплект на тази фирма ремък+двете ролки за 130лв.Дай мнение добри ли са .
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            Atanas71 написа:
            rercho написа:
            Ами колега аз обслужвах Мареата тя е с 1.6 и комплекта ремък с ролките на Дайко 120 лева и 60 за смяната.
            Е колега , тъкно щях да пускам тема за мнение за Дайко ,днес ми предложиха комплект на тази фирма ремък+двете ролки за 130лв.Дай мнение добри ли са .
            Карам всички коли от години с Дайко и съм доволен.Обслужването на 1.6 16 идва към 400лв, ако се сменят следните неща:1. ангренажен ремък + двете ролки.2. 3 броя ремъци за хидравлика, алтернатор и климатик.3. филтри - маслен, въздушен и поленов4. масло на двигателя5. труд

            Коментар


              #7
              а като цяло, количките добри ли са?че само негативи слушам.... дайте майстора дето ми правеше старата кола отказа да ми обслужва бравото.... .внос ми е от италия...смених някоя друга крушчица на стопове,мигачи и фарове.сега обаче нещо копчетата на таблото не светят,не знам от какво е?дали е възможно да е бушон,скъсана жичка,или е компютъра...??благодаря на вси4ки който дават съвети.... :D

              Коментар


                #8
                всички говорят само лоши работи за италиянките все едно са затворили сервизите за немските коли.добре че има такива шматки които хвалят немците за да можем ние да караме качествени коли на сносни цени
                fiat bravo 1.6 16v gt
                fiat marea 1.9 8v jtd
                fiat punto 1.7 td
                fiat marea 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  Аз си карам мойто браво от 1 година и до сега единствения проблем ми беше единия носач с тампоните и амортисьор който беше изпуснал още като я купувах.Сега почна да се обажда и другия носач ама като видях тампоните какви са нацепени явно никога не е сменян.Имал съм опел,фолксваген,пежо и сега фиата,и не мога да кажа лоша дума за него,имайки предвид че е евтин и си има всичко. :D

                  Коментар


                    #10
                    Малеее какви са тези цени...аз имам браво 1.8 16v и за ангренажа с 2те ролки ми искат 250лв(да подчертая че това е навсякъде кадето питам)и дори това е без работата,значи с работата ще ми излезе около 300-350лв обаче няма начин...

                    Коментар


                      #11
                      А какви са тия 3 ремъка...Аз на моята имам един пистов ремък само....На бензиновите с по 3 ли са?
                      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                      Коментар


                        #12
                        Преди два месеца си купих Марейката .За трите ремъка+4 ролки+всички филтри+масло,и работа естествено ми излезе 360 лв.колата е 16v 1,6

                        Коментар


                          #13
                          Смених на Мареата следните неща:1.Ангренажен ремък+ролки+масло Селения 20к + маслен филтър+въздушен филтър+два от пистовите ремъци - 260 лева от Александър Ауто с отстъпка обаче2.Поленов филтър от Косер за около - 15 лв.3.Пистовия ремък за алтернатора - 15 лв.4.Труд 40 лв. - при познат майсторОБЩО: 330 лв.
                          Купих си ФИАТ
                          http://images.spritmonitor.de/290451.png

                          Коментар

                          Working...
                          X