Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предлагам нов подфорум

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предлагам нов подфорум

    Здравейте фенове ,вчера ми хрумна една идея за нов подфорум..Мисля, че форума ни е много добър във всяко едно отношение...., но никъде не видях...., поправете ме ако греша, теми свързани с козметиката на един автомобил. Говоря за вътрешната козметика на салона, козметиката на двигателя, както и за доброто поддържане и запазване на боята като цяло....Много пъти съм минавал през Горубляне, а продавачите лъскат ли лъскат и после се кълнат, че голяма част от частите по двигателя били нови...бях свидетел на подобна случка, но това е друга тема . Та мисълта ми е да споделяме за не толкова скъпи препарати и подходящи начини за поддръжката на нашите автомобили...както и за резултати от тях . Все пак нашите автомобили заслужава подобно внимание :P .... Кажете какво мислите по въпроса...това все пак е само идея ...

    #2
    Не мисля че би имал успех такъв раздел. Нека и другите колеги изкажат мнение.

    Коментар


      #3
      на мен ми допада

      На мен пък много ми допада идеята.... като не мога да "ремонтирам" и "бъзикам" като вас по колата, поне да мога да я лъскам и поддържам... Ще се радвам ако идеята е допаднала и на други колеги, които могат да дадат мнения за различни препарати...
      TEMPRA 1.6 i.e. S

      Коментар


        #4
        На мен пък не ми допада изобщо. Това тук да не е козметичен салон. Но това пък от друга страна не означава, че не трябва да я има.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          kiro_of_the_day написа:
          На мен пък не ми допада изобщо. Това тук да не е козметичен салон. Но това пък от друга страна не означава, че не трябва да я има.
          Да разбирам ли, че за теб е важно единствено автомобила да върви, пък как изглежда е без значение...................... .... пък и мисля, че тук не става въпрос само за козметика. По-миналата зима, когато замръзваха вратите на темпрата и след като ги отворехме с магии пък не се затваряха докато стигна до работа хич не мислех за козметика
          TEMPRA 1.6 i.e. S

          Коментар


            #6
            z написа:
            kiro_of_the_day написа:
            На мен пък не ми допада изобщо. Това тук да не е козметичен салон. Но това пък от друга страна не означава, че не трябва да я има.
            Да разбирам ли, че за теб е важно единствено автомобила да върви, пък как изглежда е без значение...................... .... пък и мисля, че тук не става въпрос само за козметика. По-миналата зима, когато замръзваха вратите на темпрата и след като ги отворехме с магии пък не се затваряха докато стигна до работа хич не мислех за козметика
            А знаеш ли приказката за грозното пате? Обичам колата да изглежда добре, но ако трябва да избирам между двете "да изглежда" и "да върви" предпочитам последното.
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              kiro_of_the_day написа:
              ...А знаеш ли приказката за грозното пате? Обичам колата да изглежда добре, но ако трябва да избирам между двете "да изглежда" и "да върви" предпочитам последното.
              МНОГО си прав! Ама ако може и двете - НАЙ-ДОБРЕ!
              TEMPRA 1.6 i.e. S

              Коментар


                #8
                хей колеги, това е просто идея вярно е че е важно колата да е в добро техническо състояние и да върви, но е важно и да изглежда добре... Поне за мен е адски дискомфортно, когато колата ми е мръсна и има неугледен вид....още повече, че возя детето си в нея и държа да е чиста Често я мия и лъскам, но живея на оживена улица...и вече на втория ден е пак мърлява от прахоляците... ..... пък и сезона е вече такъв, че доста често ще се цапа...
                Punto 1.2, ELX MPI

                Коментар


                  #9
                  Аз пък смятам че идеята е добра...лично аз бих пуснал две теми - за хубавите и долнокачествените добавки за двигателя и за полир-паста, от която съм много доволен.....Мите, действай.... :D

                  Коментар


                    #10
                    Темпра написа:
                    .....Мите, действай.... :D
                    Я да питам аз ...... колко администратори и колко модератори има този форум?
                    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                    Коментар


                      #11
                      Еееее....ти пък се засегна....ми аз теб съм те виждал само един път и минах близо 300 километра за това...а Митко съм го виждал 300 пъти без да минавам толкоз километри.....не го приемай лично......та, да си дойдем на думата..."Иво, действай"......така става ли :D :D :D

                      Коментар


                        #12
                        Темпра написа:
                        Еееее....ти пък се засегна....
                        Не съм ....
                        Темпра написа:
                        ... ми аз теб съм те виждал само един път и минах близо 300 километра за това...
                        Затова ли само за това .... но ако е за това .... не съм го разбрал .... сори .... приеми извиненията ми ...
                        Темпра написа:
                        да си дойдем на думата..."Иво, действай"......така става ли :D :D :D
                        Не става ... нямам и не искам да имам права .... и мисля че бъркаш нещата ... а админите и модовете ... а а бях сериозен ... но май тук не е мястото за този разговор ... така че: Мите ...действай или някой от другите админи - понеже темата няма модератор .... и вземи измести нашите мнения с Темпра в една друга тема .... и напиши колко и кои са админите и модовете ...........
                        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                        Коментар

                        Working...
                        X