Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам/Бартер Пунто 1.2 - 1997

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам/Бартер Пунто 1.2 - 1997

    Колеги, продавам Пунтото на жената, тъй като сме решили да и вземем нещо по-ново.Колата е:Пунто 1, 1.2 моно, производство и първа регистрация края на 1997, 2(3) врати126 000+кмел.стъкла, централно, аларма, ХИДРАВЛИКА на волана (заради нея купих точно тази), новите тапицерии.14"гуми с оригинални тасове - имат хляб за 1-2 сезонаCD Sony - не чете MP3Пълно обслужване на 123 000 - преди година и някой месец я взех - толкова сме навъртяли за това време - ремъци, ролки, масло и филтри, масло на кутията.Нов акумулатор ИскраСменено: Предни дискове и накладки - нови, спирачни маркучи - отпред, предни Амортисьори, целия ауспух!Салона е доста запазен - без избеляло, скъсано и оцапано. Е - никога не е излишно едно пране Пали на четвърт оборот, много е пъргава.Карана е само в града - винетка няма. Застраховка ГО в Дженерали до 6.04.2009.Забележки: само по външния вид - виждат се на снимките, така я взех и смятах да я правя, но жената не се съгласи - като млад шофьор се притеснява че ще я остърже някъде още. В общи линии има работа за около 200лв по купето, а ако искате да е супер перфектна - за 300-350.Някой от вас ще каже - за какво ви е кола като няма километри - само 3000 за година и малко - ами жена ми само ходи на рабоа с нея и прибира детето от градина или баби. Втората кола е нужна за да облекчи моя живот. Цена - 2700 лв. - подлежи на коментар или бартер с доплащане от мен за нещо по-ново, за предпочитане италианско - Браво 1.2 или Пунто 2Свалям веднага цената със 100 лв., ако си сваля музиката и алармата.Относително икономична е - в града (Хасково) - 8-8.5/100, извън града - 5-6/100 (само 2-3 пъти е излизала и не съм я засичал точно)Плаче за газова уредба - за 300-400лв с всичките му емулатори е ток и жица. Не съм сложил защото жена ми не иска кола на газ - страх я е.Предимството пред кола нов внос е че няма с какво да се занимавате - всичко е платено, колата е обслужена и гледана като за жена ми от мен - палиш и газ. Не губи грам масло, предницата е страшно стегната, стенд съм правил преди 500 км., когато смених предните амортисьори.Даже ме е яд, че е по-стегната от Бравата ми ( ама тя направи вече 25 000 по хасковските дупки). За контакти: ЛС, мейл или 088/ 9 322 781 - Явор (както се предполага)
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Ще те имам на предвид, колегата търси пунто от утре, принципно иска с 4 варти но ако го навия за 2 врати ще се видим с тебе, по не знам от кои ква кола взимам
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      Забраих та питам ,тва като е 1.2 моно колко коня е 60? aaaa..... с колко ключа е
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Сори ама не съм ги писал тия рабти - 60 коня е колата.Има 2 ключа - червен и някакво копие на син, но работи перфектно и даже е по компактен. Код карта нямам. Имобилайзера поне изглежда да работи нормално - святка си и си гасне.Пак повтарям че колата има забележки отвън по купето, който за 200-300лв се отстраняват и става перфектна. Иначе технически е много изрядна. И махничната част и електрическата - няма нещо, което да не работи. Естествено заслугата за това е изцяло моя... А, да забравих също - колата е минала преглед през април, така че и тези 25лв са дадени за тази година.С Пунтака подарявам и оригинално задно гърне в добро здраве и разни други дреболии.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          пак нагоре...
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Баси за 2 седмици отишла на седма страница...Нагоре!
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Хаиде не се бутаите, Явор вече пунто няма честито на новия собственик колата остава в клуба, поне така се надявам щото тои не е много по форумите но също така се надявам да ползва форума не за проблеми а за удоволствие. Благодарности на Явор за корекноста и прозрачноста по отношение състоянието на колата към която нямахме никакви забележки. всичко описано от него в обявата беше на 100 % истина, коректен продавач!!! за което заслужава само похвали. Искренно се надявам повечето обяви и техните продавачи да вземат за пример тази обява
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар


                #8
                Честито на новия собственик!Вече и аз съм продал кола във форума,Надявам се колегата да бъде доволен!Благодаря на Слави за контакта, дължа почерпка и няма да забравя!
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар

                Working...
                X