Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за присаждане на климатик и серво на пунто 1.1SX

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за присаждане на климатик и серво на пунто 1.1SX

    Колеги дайте мнения присаждане на климатик на пунто 1.1 ми SX 1996 год. ,че в тея жеги не се издържа на дълъг път без климатик.Та мисълта ми е дали мога да взема от някоя морка климатик 2-ра рака или ако някой има и за кви пари става въпрос.Интересува ме също има ли смисал да не вземе да ми осакатее колата??.Другото нещо е за хидравликата или сервото(също от някоя морга дали може да се намери донор и за кви пари става въпрос има ли много играчка докато се сложи и така)четох някаде ,че за голф рейката + помпа + казанчета + маркучи за 200 лева за пунтото колко ще е ???И ако може 2 под въпросчета. Значи четох много за спортните филтри(конусовидните) обаче не разбрах някой слагал ли е на пунто 1.1ми и дали е доволен и ако може снимки да даде цена няма да има(е разбира се и от каде да си закупя такъв филтър и каква марка)и второто под въпрос ми е значи искам да си лепна стикер Фиат Форум и да стана член на клуба щото от септември ставам студент в Благоевград(живи здрави само де)и имам желание да посещавам събиранията да се запозная с колегите и така Благодаря ви Много.
    Fiat Punto 55 SX 1.1mi

    #2
    Ами на мен в София само за труд за поставяне на климатик на Типото ми поискаха 400лв., при условие, че аз си нося климата. За хидравликата не знам колко струва нито нова, нито стара, ама имай предвид, че се сменя всичко по кормилната уредба, барабар с кормилния лост. Сам си направи извода дали има смисъл да ги правиш тея неща, дали ще удвоиш или утроиш цената на колата и дали инвестицията си заслужава, още повече, че като дойде да я продаваш никога няма да си вземеш парите дето си налял в това пунто.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      еми то знам ,че в никакъв случеи няма да си взема парите ма и не смятам да си продавам колицата аз още нищо не сам направил по-колата(нищо съществено) амм за климатика за труда не е проблем батко ми е монтиор и ще ми го направи въпроса е колко парички е самия климатик и дали някой е слагал струва ли си въобще.И за филтъра ако има някой с такова пунто да сподели ще съм адски благодарен
      Fiat Punto 55 SX 1.1mi

      Коментар


        #4
        Приятел,от това което прочетох разбирам че имаш желание да си направиш колицата.Значи идеята с хидравликата е добра и е възможно това да стане,но за климатика забрави.Питаш защо ли?Помисли какво би се случило като смъкнеш 20-25 конски сили от мощността на двигателя при вкл. климатик (защото горе-долу толкова отнема).Все пак е 1.1 и е 55 коня,а ако я понатовариш?Виж за хидравликата става!Сега го видях,хубавец е!Честито
        FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
        FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
        LANCIA Ypsilon Elefantino blu
        http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
        http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

        Коментар


          #5
          А бе най-кратко казано, просто няма да го направиш и не го мисли повече.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            климатик и хидравлика

            другото решение да се продаде колата и да се купи друга с екстри мисля че 2 те работи ще са около всичко 1000 + така че ако колата е дадеш до 2000 лв + още 1000 става прилична кола
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              е да ама аз не искам да си продавам колата затова питам иначе ако беше да така да я продам и да взема друга нямаше да питам добре за климатика разбрах благодаря ви ами поне за хидравликата кажете и за въздушния филтър моля ви
              Fiat Punto 55 SX 1.1mi

              Коментар


                #8
                аз само ще ти препоръчам, ако слагаш да ти го сага някой който разбира , да нямаш ядове като мен сега, защото ми искат 200 лв за поправянето (без защита без 1ва степен на вентилатора.. )
                Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                Коментар


                  #9
                  Ако си намериш изгодно кормилна рейка с хидравлика и намериш някой познат да ти я сложи за по-малко парички си заслужава! Тази малка количка мисля, че не е много трудно да я караш и без хидравлика! За климатик по-добре наистина забрави, защото след поставянето му, резачките за асфалт ще имат повече коне отколкото Пунтото! Успех!
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    #10
                    благодаря много за отговорите наистина се отказах от климатика
                    Fiat Punto 55 SX 1.1mi

                    Коментар


                      #11
                      Фризер

                      Аве тои човека са отказа от климатика ама аз съм виждал Пунто Мк-1 1.1 черно с климатик искаха му 3900 в една автокъща... тъи ,че си има някаф модел климатик дет пасва за тая кола ...
                      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                      Коментар


                        #12
                        виж в "Продава" преди месец-два един юнак продаваше климатик за Пунто 1... знам щото на мен ми трябва радиатор за климата, че ми е пукнат... ама и неговия беше кърпен и се отказах... казаха ми че на Косер имало по 100 лв. радиатора и ще мина да видя...не мисля че ти трябва хидравлика на Пунтото... аз съм си кльощав и не ми е проблем волана..
                        Помисли какво би се случило като смъкнеш 20-25 конски сили от мощността на двигателя при вкл. климатик (защото горе-долу толкова отнема).Все пак е 1.1 и е 55 коня,а ако я понатовариш?
                        че не са 20-25 коня, не са... ама мойта сметка е - 5 коня са умряли още в Италия, още 3-4 при мен умират заради газовата, и от климата ги сложи 5-6... чисто ти остават 40 коня ама с тези 800-900 кг. маса не ти пречи да правиш смешни разни бегачки...
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар

                        Working...
                        X