Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Палио 1.2 Метан 2000г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Палио 1.2 Метан 2000г.

    Параметри:1246 куб.см двигател, 50 kw мощност, 127 000км, Син металик, Хечбек, Ел. стъкла на предните две врати, 5 врати,Винетка до края на годината,Метанова уредба(Тартарини) монтирана в ИталияДата на производство: 03.04.2000г.Регистрирана в БГ 17.01.2008г.Карана в БГ 5000км - маслото е сменено при закупуването й.Няма климатикЗабележки:Съединителят не е в отлично състояниеИма леки ожулвания на две места (само боята)Предното окачване леко потропва (маншон за смяна)цена: 4800 лв.Снимки ще кача до два три дни.При интерес пишете на trex_82@abv.bg

    #2
    ето и обещаните снимки
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      НОВА ЦЕНА: 4400лв

      Коментар


        #4
        само да кажа, че маншоните не потропват, а пазят елементите под тях, така че маншон и да се смени все таа като трябва елемента който пазят да се смени. в което финансово има сериозна разлика.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Аз казвам какво са ми казали в сервиз, а вярвам че ако имаше нещо друго за смяна нямаше да пропуснат да ми кажат (все пак това са приходи за сервиза). Не съм автомонтьор и не разбирам. Така или иначе ако някой проявява интерес към колата най-естественото нещо е първо да я погледне и евентуално да я провери за да увери себе си дали всичко е наред.Не съм на зор да я продавам.. просто ми трябва нещо по-широко, тъй като тази почти няма багажник. Но каквото и да й има цената е тази и ако не я продам ще си я карам.

          Коментар

          Working...
          X