Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава 1.6/16V студена трудно ускорение на бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Брава 1.6/16V студена трудно ускорение на бензин

    Здравейтеимам от няколко дена следният проблемпри студена кола при малко по-енергично настъпване на педала на газта, като че ли колата се замисля, няма ряз, и се чува един лек пукот, само един това до 3-та скорост, ако превключа на газ няма никакъв проблемслед като навлезе в работна температура това "замисляне" и този пукот го няма изобщодалечно предполагам, че това може да е дебитомер, но... даже не го знам къде е и какво представляваБихте ли дали някакви съвети, защото се чувствам доста тъпо всички консумативи са сменени без свещи, но днес ги гледах и бих казал че изглеждат перфектно, бели без нито едно мазно черно петно. очаквам с нетърпение Вашето мнение.
    ----------------------------------------------------------------------------
    Fiat Brava 1.6/16V - 1997
    Fiat Tipo 1.4 - 1990

    #2
    И аз съм така колега допреди да сложа газта нямаше пробелми но сега яко пука изотзаде като не е загряла на бензин и треябва да го реша проблема че зимата може да се задълбочи проблема. Нещо газта обърква работата но какво незнам.
    Bravo 1.6 16V 103

    Коментар


      #3
      Запекли са дюзите вероятно и не дават достатъчно гориво на студено. Покарайте само на бензин омешан с добавка за почистване на дюзи. При мен се оправи горе-долу. Но това е риска когато се кара на газ

      Коментар

      Working...
      X