Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BMW E36 320i - нови снимки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BMW E36 320i - нови снимки

    Здравейте колеги, продавам следната кола:Марка: БМВМодел: Е36 320i Vanos 24V купеДвигател: 2.0 бензин 160 к.с. Дата на производство: 1996 г.Пробег: 166 000 км.Цвят:зелен металикЕкстри:електрически стъкла,климатроник,кожен салон,електрически огледала, електрически шибедах, Airbag(шофьор),централно заключване,имобилайзер,бордови компютър, лети джанти, MP3/CD/USB/Radio система,хидравлика,ABS,ръчна скоростна кутия.Спортен тунинг,спортни валове,спортен диференциал...Други: Преди 2000 км съм сменил: накладки и дискове, масло, филтри, съединител, водна помпа, термостат, перка и силиконов съединител,предни и задни амортисьори(в гаранция) и окачване,акумулатор(в гаранция).Забележки: предната и задната броня са леко пукнати на едно място,но както се вижда не си личи.Кожения салон на шофьорската седалка е 3 пръста изтъркан по шева.На места гумените уплътнения на прозорците са скъсани,но не пропускат вода.Цена: 6400 лв.За контакти: 0886/401-764Ето новите снимки :
    BMW E36 320i 24V Vanos

    #2
    Коментар на цената
    BMW E36 320i 24V Vanos

    Коментар


      #3
      Колега, а как по точно стана 160 коня?
      >>JDM<<

      Коментар


        #4
        Спортни валове,спортен диференциал,спортен филтър и чип
        BMW E36 320i 24V Vanos

        Коментар


          #5
          x-ekutor написа:
          Спортни валове,спортен диференциал,спортен филтър и чип
          И всичко това вдигна само 10 коня?
          >>JDM<<

          Коментар


            #6
            По принцип двигателят на БМВ е изтискан максимално при излизане от завода и слагането на чип не вдига кой знае колко коня. Наистина са само 10, но ускорението, което се получи с този диференциал е убийствено. Ако не вярваш,че чипа, почти не вдига конски сили при БМВ прочети в нашия форум затова Даже моите колеги от там не ми вярваха, че е успял да качи 10 коня
            BMW E36 320i 24V Vanos

            Коментар


              #7
              Бе те от БМВ, ако те надушат че сменяш това за Фиат ша те отлъчат от форума - анАтема наиш ка се чупят тея фиати
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар


                #8
                Знам знам, но все пак аз внасям авточасти и поне това ще е free за мен
                BMW E36 320i 24V Vanos

                Коментар


                  #9
                  BMW E36 320i 24V Vanos

                  Коментар


                    #10
                    въх че не си с джантите от аватара си
                    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                    Коментар


                      #11
                      продадох ги за секунди
                      BMW E36 320i 24V Vanos

                      Коментар


                        #12
                        BMW E36 320i 24V Vanos

                        Коментар


                          #13
                          колега искаш ли бартер за брава.97 с климатик и всички други екстри за модела.ако те интересува ще ти дам по подробни характеристики снимки но само на skype мога да ти ги прата че са големи

                          Коментар


                            #14
                            даже утре заминавам с нея в слънчев бряг и ако нещо се интересуваш може да мина да я видиш

                            Коментар


                              #15
                              За съжаление ми трябва вече само кеш,така че възможностите за бартер отпадат.
                              BMW E36 320i 24V Vanos

                              Коментар

                              Working...
                              X