Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BRAVA 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BRAVA 1.6 16V

    Най-после ми оправиха колата.Карам я от две години и винаги е имала проблеми- прекъсване между 1500 и 2500 оборота.Сменях свещи, кабели, бобина, но нямаше ефект.Вчера отидох във фирмен сервиз на фиат в Пловдив и останах много доволен.Оказа се, че няма центровка.Презацепиха ми ангренажния ремък и колата се оправи. В Стара Загора нямаше сервиз където да я оправят. Имам и един въпрос.При определени обороти се чува едно дразнещо чукане отпред в дясно.Чува се и на място и то най-вече в купето.В предния десен калник над пластмасите разбрах, че има някакъв вентил или клапан или нещо такова за бензиновите изпарения и мисля,че тракането е от него. Знае ли някой дали може да се направи нещо за да спре това досадно чукане.Благодаря предварително!
    Brava 1.6 16V 90к.с.

    #2
    мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

    Коментар


      #3
      За презацепването на ремъка ми взеха 72 лева, а след това и я тестваха на компютъра, но поне си свършиха работата. Заслужаваха си парите.
      Brava 1.6 16V 90к.с.

      Коментар


        #4
        имаш ли идея как да разбера дали е зацепен като хората ремъка?

        Коментар


          #5
          Re: BRAVA 1.6 16V

          dani написа:
          Най-после ми оправиха колата.Карам я от две години и винаги е имала проблеми- прекъсване между 1500 и 2500 оборота.Сменях свещи, кабели, бобина, но нямаше ефект.Вчера отидох във фирмен сервиз на фиат в Пловдив и останах много доволен.Оказа се, че няма центровка.Презацепиха ми ангренажния ремък и колата се оправи. В Стара Загора нямаше сервиз където да я оправят. Имам и един въпрос.При определени обороти се чува едно дразнещо чукане отпред в дясно.Чува се и на място и то най-вече в купето.В предния десен калник над пластмасите разбрах, че има някакъв вентил или клапан или нещо такова за бензиновите изпарения и мисля,че тракането е от него. Знае ли някой дали може да се направи нещо за да спре това досадно чукане.Благодаря предварително!
          Можеш ли да напишеш адрес и телефон на този сервиз. бл.

          Коментар


            #6
            Re: BRAVA 1.6 16V

            Готин имам приател с Браво 1.6/16в,и един мои познат му смени ремъка и е много доволен.А и аз карам Браво 1.8/16 и тои ми я подържа и съм много доволен ако те интересува ми званни на 0899130400 за да ти обясня каде се намира,това е в София.

            Коментар


              #7
              Re: BRAVA 1.6 16V

              София ми е много далеч. Не си струва разкарването до там за да ми кажат колата ти работи нормално няма и нищо.

              Коментар


                #8
                mark72 сервиза на фиат в Пловдив се казва DINEXPRES и се намира на "Пещерско шосе"
                FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
                FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

                Коментар


                  #9
                  Момчил написа:
                  mark72 сервиза на фиат в Пловдив се казва DINEXPRES и се намира на "Пещерско шосе"
                  Благодаря.

                  Коментар


                    #10
                    Alexius написа:
                    имаш ли идея как да разбера дали е зацепен като хората ремъка?
                    Вярвай ми ще разбереш когато не е зацепен добре. Аз съм от Пловдив и в този същия сервиз съм сменял 2 пъти ангренажен ремък и двата пъти не го сложиха както трябва. 1-вия път ми бяха спестили ролките, макар че си ги платих - после си ги платих пак доста по - солено. 2- рия път решиха да си спестят труд и не зацепиха както трябва 2та разпределителни вала. Сега трябва да го сменям за 3ти път и не ми се мисли къде ще е.
                    Почиствам пътни знаци.

                    Коментар

                    Working...
                    X