Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo 1.8 и двигател ТD100 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo 1.8 и двигател ТD100 на части

    Типото е в движение, удара е лек, но вече няма смисъл да се прави, все пак е 88 година Ето данните и:Марка: Fiat Модел: Tipo Двигател: 1.8 105кс Тип двигател: Бензинов Скоростна кутия: Ръчна Дата на производство: 1988 г. Особености: 4(5) ВратиАлармаЕл. СтъклаЛети джантиСерво управлениеХалогенни фаровеЦентр. заключванеШибедах Ето и снимки за да се види за какво става въпрос (несъм виновен аз за завъртането- от снимка бг направиха нещо): http://www.gosho777.snimka.bg/album....um_id=261851А сега за другите части от ТД100 мотора- хидравлична помпа, 2 броя ГНП -Лукас и Бош(Николай от Ямбол може да каже за перфектното им състояние), дюзи(с чисто нови разпръсквачи отново сменяни при него) и други за които ще пиша пак При интерес за по големите части от типото(двг скорости и т.н.) може да има малко забавяне от около 2-3 дни понеже съм на работа и ще разглабям в свободното си време Можете да се свържете с мен по следните начини:Тук в тематачрез ЛСнамирам се в град Габровона тел.: 0887/008492на e-mail gosho_777@abv.bgЦените са напълно достъпни, но това ще разберете след като си изберете нещо Поздрави и лек ден...
    Bravo TD100 98'- това в Гаража
    Brava TD100 96'- Мир на праха и...
    Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
    Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

    #2
    Колега има инструмент за завъртане на снимките! Успех с продажбата!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Промоция!!! Във Вторник(15.07) ще пътувам от Габрово до Пловдив и евентуално мога да доставя желани от Вас части до места през които ще мина безплатно. Ако има желаещи в началото на темата съм оставил кординатите си
      Bravo TD100 98'- това в Гаража
      Brava TD100 96'- Мир на праха и...
      Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
      Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

      Коментар

      Working...
      X