Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обороти на пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обороти на пунто

    Привет фенове,някой може ли да ми каже колко трябва да са нормалните обороти на двигателя на пунтовеца. При първоначално запалване ми се вдигат до 2000 оборота, но после като поработи намаляват до 800. Не е ли малко височко
    Punto 1.2, ELX MPI

    #2
    Здрасти колега, значи някой трудно ше ти каже какви трябва да са оборотите при първоначално запалване на колата щото това зависи много от външната температура. На мене сутрин като запаля са около 1200-1400 и като загрее ми пата до към 900. При тебе щом ти отиват на 2000 в началото не мисля че е много нормално освен ако навън не е минус 40 градуса.
    Фиат Пунто 1,2 HSD

    Коментар


      #3
      НЕ Е нормално.
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #4
        2000 са много...иначе 800 са абсолютно точно!
        Brava 1.6 16v ELX 2001г.
        Punto М2 1.2 SX 2000г.
        МРАЗЯ НАП!!!

        Коментар


          #5
          ясно, трябва диагностика Благодаря ви за съветите
          Punto 1.2, ELX MPI

          Коментар


            #6
            сега май са по-добре,като я запаля студена, оборотите са 1300..След 2-3 минути лека полека падат и двигателя се форсира в диапазона 1000-1300 и след това се установяват на 900. Надявам се че така трябва да са си Поздрав
            Punto 1.2, ELX MPI

            Коментар


              #7
              Колега , как си оправи проблема Сега като застудя и като запаля Пунтото (1.2 8v) почва да държи около 2000-2300 оборота . След като позагрее малко падат до 1400 . Инъче при загрят двигател си държи нормалните
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #8
                Моите са винаги 1000 твърдо. Всъщност, студена са около 1300, но бързо падат на 1000.

                Коментар

                Working...
                X