Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обява: Търси се половинка (18+)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обява: Търси се половинка (18+)

    източник: http://forum.4at.info/Търся съвсем обикновено, средностатистическо девойче. За да не се разочаровам, а и да не разочаровам кандидатките,които май-вероятно ще са стотици, описах няколко основни изисквания на които да отговарят. Тези, които проявяват интерес да пишат. Могат да пишат книги, статии, рецензии, но най-добре да ми напишат на мене едно писмо. Та:1. Да е възвишена - ще рече да ми се възвисява до шнура2. Да е като риба - демек да ходи опулена с отворена уста и да лапа де що види да мърда3. Да е интелегентна - ще рече кат’ са прибера вечер от работа нервен, с едно такова ебано настроение,да се нагъзва веднага с една студена бира в ръка, без да се налага да отварям уста да обяснявам що ми е ебано настроението4. Да е широко скроена личност - ще рече да се не плаши от романтичен секс с подръчни материали с големо "фи".Пример: свещи, свещници, винени бутилки, бирени бутилки, крак от маса, само крак, само маса и други подобни5. Да е тактична - да се клати в такт с музиката докато я лющя, че се изнервям иначе и обърквам ритъма.Аз слушам лека, отпускаща музика като Напалм Дед, Сепултура, Пантера, Висоцки6. Да е поет по душа - и по гъз, та кат’ чуе, че пускам Сепултура да знае, че ще й го тура и да ма фаща за шнура7. Да е романтична - например да си татуира две Б-та на бузите на задника, та всеки път като се нагъзи да си чета името - БОБ. За големината "О"-то съмизцяло отговорен аз.8. Да е практична - да се движи из къщи в стойка партер със забучена пура в задника, че не се знае кога ще ми дойде кефа да пуша, кога да еба9. Да е музикална - да обича да прави свирки10. Да е твърдоглава - като правим секс на задна прашка да не се оплаква, че я боли като си удря главундера в стената, ами да гледа да не излиза от ритъм с музикалния съпровод на Пантера11. Да носи на бой и анален секс - ще рече да има потенциал да го поема не само надлъжно, но и напречно, щот’ се не знае как ще ми е кеф12. Да говори само истината - де мек да отбелязва с възторг всеки ден колко ми е голям, колко съм красив, мъжествен, умен и забавен13. Да има малки ръчички и големи устища. 14. Да няма връзка между хранопровода и матката, че една мръсница така се опита да ме върже за семейното огнище.Вика ми "Бременна съм". Казвам как ?? ?? ???????? ???’ ?? ??? ???? ? ????? "??? ?? ???? ??????". ??????? ?????? ?? ??????...15. Да няма трета сливица, че пречи16. Да изглежда като терорист - демек да има големи бомби17. Да е умна и русаАбе 17 точка ще я преправя, че никой няма да се обади - нека бъде само руса. Аз ще си я възпитам допълнително :D
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD
Working...
X