Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шум във вратите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шум във вратите

    Моля ви кажете ми какво да правя -имам два фиата Типо - на единия вратите се затварят като на хладилник и са супер, на другия като ги затварям се чува шум все едно ще ми изпадне стъклаото и продължават да дрънчат докато го карам. Ходих при един "майстор" и той ми каза че някои от леглата за щипките на кората са счупени и няма оправяне. Моля ви ако някой има идея как да се справя с проблема да сподели
    The world belongs to those who dare to be first

    #2
    Re: Шум във вратите

    2fast написа:
    Моля ви кажете ми какво да правя -имам два фиата Типо - на единия вратите се затварят като на хладилник и са супер, на другия като ги затварям се чува шум все едно ще ми изпадне стъклаото и продължават да дрънчат докато го карам. Ходих при един "майстор" и той ми каза че някои от леглата за щипките на кората са счупени и няма оправяне. Моля ви ако някой има идея как да се справя с проблема да сподели
    какво имаш предвид под "ЛЕГЛАТА НА ЩИПКИТЕ" иначе аз съм правил и по вероятно е да ти са скъсани едни тампончета които държат машинката за ел стъклото
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Нищо общо няма с кората. Дрънкат машинките. Вътре има щипки които ги държат към основата. Ако са се откачили, при сътресения дрънчи като консервена кутия. Свали кората и виж да не са се откъснали/откачили щипките.
      FIAT Tipo 1,4mi - EX
      Alfa Romeo 146ti - EX
      Alfa Romeo 156 2,4JTD

      Коментар


        #4
        казаха ми че там където се захващат щипките е проблема защото на фиат щипките били много яки и като се махнела крата един два пъти и половината щипки после нямало къде да се закачат. А иначе дрънчи точно като консервена кутия - много е гадно направо почвам да я мразя като тръгна да минавам по павета
        The world belongs to those who dare to be first

        Коментар


          #5
          2fast написа:
          казаха ми че там където се захващат щипките е проблема защото на фиат щипките били много яки и като се махнела крата един два пъти и половината щипки после нямало къде да се закачат. А иначе дрънчи точно като консервена кутия - много е гадно направо почвам да я мразя като тръгна да минавам по павета
          А, бе дори да е така, не може да не може да се побългари нещо, пък ако наистина не може - ново!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            е то и аз това се чудя дали да се мъкна някъде да ми ги правят или да си намеря две здрави същия цвят и да не се занимавам с глупости
            The world belongs to those who dare to be first

            Коментар


              #7
              казаха ми че при италианеца имало напълно здрави врати по 50 кинта (не знам дали е вярно0 ама ако е така -то не си заслужава въобще да се занимава човек с ремонт на бтрави кори и стъкла
              The world belongs to those who dare to be first

              Коментар

              Working...
              X