Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да ми препоръчате холети в Сев Гърция

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да ми препоръчате холети в Сев Гърция

    Имам идея да отскоча към Гърция (Солун,Халкидики и вс наоколо) края на август или началото на септември на почивка със собствен транспорт, и още съм в процес на търсене на хотели.Видях че има мн писано за пътуването в северна Гърция, мн инфо за пътищата но не видях някаде инфо за хотели.Та разчитам на народа пътувал и отсядал в тамошни хотели да ми препоръча местенце за почивка (+ линк)Цените, какви неща е имало в хотела, разположение Мерси мн предварителноооо :DПС Ще цитирам точно колегата Immortal : ’’Не ми предлагайте да търся из нета, намерил съм много. Въпроса е някой който е ходил да ми препоръча.’’
    Brava 103HP
    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

    #2
    Айде сега и колегата Immortal да ти отговори Значи в началото на септември ако тръгнеш, няма нужда от резервация. Поне миналата година беше така. Отиваш на място и питаш за стая. По това време вече има много свободни.Аз ще те насоча към курорта Nea Vrasna, непосредствено до Asprovalta. Значи там стигаш до крайморската улица, която е частично затворена, т.е. пешеходна. Тръгваш по пешеходната й част и отляво ти е пясъка и морето, а отдясно - хотелчета. Миналата година имаше табели и на български. Питаш за стая (повечето разбират поне малко български - аз се оправях на гръцки де) и си готов. Миналата година т.нар студио - стая с 2 легла - едно двойно и едно тек и половина, кухненски бокс и баня струваше 20 евро на вечер (за цялата стая, не за човек). Преполагам, че тази година малко ще ги вдигнат цените, но едва ли ще е повече от 30 евро.за съжаление не мога да ти дам линк, защото дори не запомних името на хотелчето. САмо си спомням, че отдолу имаше туристическа агенция, а в съседната сграда беше сладкарница 24 часа (захаропластия 24 орес).Чисто е, условията са добри. Зависи какво търсиш все пак де.Намира се точно в центъра на картата (за съжаление няма надпис) - близо до мястото, на което пише Айос Йоргос (Agios Georgios)http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=4...,0.598755&z=11

    Коментар


      #3
      http://www.panoramio.com/photo/47772.../photo/4694121

      Коментар


        #4
        Ей го на - в левия ъгъл на снимката е сградата:
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          eeeeeeeeee Immortal жесток !!!! Мерси мн за инфото и точната информация, ще поставя нещата пред семейния съвет Чакам още оферти
          Brava 103HP
          ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

          Коментар


            #6
            снимката е правена миналата година , в началото на септември. Вижда се колко е спокойно. ПОчти няма хора - идеално за почивка - ако търсиш това разбира се. моята жена не беше много доволна, щото тя иска да има тълпа, пък аз гледам да избягам от нея (от тълпата де, не от жената, поне засега )

            Коментар


              #7
              ето ти и една снимка от плажа:П.С. Разбира се, има и по-хубави места от това. На Халкидики е доста по-оживено.
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Аз съм с малко дете и предпочитам Ол инклузив почивките. Тази година бяхме във Village Mare Hotel - на километър от Метаморфозис - Ситония - Халкидики. Супер доволен съм - в цяла Ситония са само няколко села, няма много хора, кристално чисто море(е, повечето плажове нямат като нашия пясък), басейни в хотела, яко скука, ядене и пиене на корем, спане по много, разходки с колата. Абсолютен кеф! и нищо общо с навалицата по нашето черноморие. Между другото, нали сме във Фиат форум, последния ден в хотела пристигнаха десетина софийски Гранде Пунто-та и няколко Нуово Пунто. Интересно ми е чии бяха. Нямах време да разпитам, но бяха интересна гледка - половината коли на паркинга - Фиат
                Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                Коментар

                Working...
                X