Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дедра 1.8, I.E, 92 година, 2000 лева, актуални снимки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дедра 1.8, I.E, 92 година, 2000 лева, актуални снимки

    2000 лвДанни: Дата на производство - март 1992 г. Тип двигател - Бензинов Мощност (к.с.) - 105 к.с. Скоростна кутия - Ръчна Категория - Седан Пробег - 195000 км Цвят - Сив Особености: 4(5) Врати Аларма Газова уредба Ел. Стъкла Климатроник Лети джанти Металик ХидравликаХалогенни фарове Центр. заключване ** поочукал съм ламарините малко...за съжаление, но не е китосвана и боядисвана.Накратко забележки: - по купето (предна лява и задна дясна врата и преден ляв калник са със забележки, и има драскотина от ключове от шофьорската страна) Предимства: - остават към 30 000 км до смяна на ангренажен ремък и ролки - всичките ги смених преди 20 000км - газовата уредба бачка, напоследък си ми харчи 13/100 газ градско, към 9/100 извънградско - климатроника си бачка - има винетка - ако това е предимство - годишен преглед - догодина юли месец... - зимни гуми с железни джанти на 2 сезона, вредещайн. ...ми и тук друго не се сещам... Причина: искам да я сменя с малка колаТелефон: 0898/ 507 994

    #2
    Нещо снимки това онова.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #3
      Снимки: в мобилето са актуални, след седмица като ида на работа в офиса ще ги кача и тук
      ето актуални снимки:
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Иформацията със снимките е достъпна само потребителите с пълен достъп.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          ммм не знам на колко време е разрешено ъп-че...заради новите снимки може ли?

          Коментар


            #6
            Chaos_ написа:
            ммм не знам на колко време е разрешено ъп-че...заради новите снимки може ли?
            може ъп на 24 часа според правилата на форума. успех с продажбата !

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                я да върна и една стаара тема..кой ми иска дедрата?добавки към данните:-няма винетка-навъртял съм 10 000 км откак е пусната обявата, т.е. километраж +10к и т.н...за 1500лво, да, не знам що е в продавам авточасти темата...моя грешка вероятно, извинявам се ама е от 2008 година грешката

                Коментар


                  #9
                  up

                  Коментар


                    #10
                    ъъппп

                    Коментар

                    Working...
                    X