Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

JTD-диагностика къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    JTD-диагностика къде?

    Къде да я направя?В супер дизел нямат софтуер???!Акъде ли имат изкам утре да запиша час,ама е малко късно за консултации по телефоните така че ако може някой да сподели ще
    Brava JTD ELX
    105 к.с.99"

    #2
    Re: JTD-диагностика къде?

    javor написа:
    Къде да я направя?В супер дизел нямат софтуер???!Акъде ли имат изкам утре да запиша час,ама е малко късно за консултации по телефоните така че ако може някой да сподели ще
    Яворе, в общи линии не знам точно какво трябва да диагностицираш, защото JTD /common rail/ като машина е много общо понятие, ама иди във "Ванто".Те там поддържат доста голям парк JTD-та....,тяхни и на "Торино моторс" мисля,че беше.Нали са една фирма.Виждал съм от посещенията ми там доста "Брави", "Мареи","Пунто", все JTD тяхни.Та поне софтуер мисля, че имат. За съжаление нямам техен телефон в момента, но ако го имаш и звъниш, търси Ради, той е шефа на приемчиците и е доста в час.Това е от мен... УСПЕХ!!!ПП...А тия в т.нар."супердизел" са пълни паласпурници.Освен да човъркат стари "Бош" помпи и нови "ТDI" -та на VW нищо не разбират.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Re: JTD-диагностика къде?

      Nino написа:
      ПП...А тия в т.нар."супердизел" са пълни паласпурници.Освен да човъркат стари "Бош" помпи и нови "ТDI" -та на VW нищо не разбират.
      Имам тел.на Ванотрейд точно това ме интересуваше-място,на което някой е виждал JTD.Много ти благодаря
      Brava JTD ELX
      105 к.с.99"

      Коментар

      Working...
      X