Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Алфа Ромео 156 1.8 TS 1999г.!ПРОДАДЕНА!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Алфа Ромео 156 1.8 TS 1999г.!ПРОДАДЕНА!

    Марка: Alfa romeo Модел: 156 Двигател: 1.8 TS Цена: 6899 лв.(договаряне)Тип двигател: Бензинов Мощност (к.с.): 144 к.с. Скоростна кутия: Ръчна Категория: Седан Пробег: 131800 км Дата на производство: ноември 1999 г. Цвят: Бордо Особености: 4(5) Врати ABS 2Airbags Ел. Огледала Ел. Стъкла Застраховка Имобилайзер Климатроник Металик Нов внос Серво управление Центр. заключване Допълнителна информация: Внесена преди месец, произведена 1999! Напълно обслужена-сменени масла, филтри, ремъци, ролки, вариатор! Сервизна история от нова до сега! Пълно Автокаско! 4 еднакви хубави гуми! Два Аербега, махагон и още много екстри освен отбелязаните! за контакти: тел.: 0883/323-999 тел.: 0898/556-774 Илиян.

    #2
    снимки:
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      в колата има и музика с която обаче цената се покачва с 450лв!усилвател Thunder TCA 2120бас Megavox 15’’и каса и кора направени за тях!кората и касата се продават и отделно!Ако на някой му хареса направеното мога да сътворя нещо подобно и в неговия автомобил!
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Тези имат ли турбо?
        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

        Коментар


          #5
          Тези имат ли турбо?
          Нямат турбо 1.8 боьер двигател с 144 коня, малко ламя сигурно но пък кефа е голям, ако не бях взел скоро колица щях да се замисля сериозно, Успех :DРедактирай си поста колега съгласно правилата.Много те мъчи тази буква "Я" един път с иа друг път с "q"Модераторски екип на фиат-бг.орг
          Редактирай си поста колега съгласно правилата.Много те мъчи тази буква "Я" един път с иа друг път с "q"Модераторски екип на fiat-bg.org
          брей брей колко усилия заради безумен конвертор на който явно няма "я" щом по всички начини съм го писал!!sorry about the offtopick но е безумно!!!!!!
          love sux true love swallows

          Коментар


            #6
            Не е ламя!Мен ми харчи като по книжка-10,5 градско,6-6,5 извън и към 8,5 смесено,но по-тежичко каране!От скоро я карам с бензин ОМВ карера 100-работи по-добре и харчи по-малко от колкото с 95(горепосочения разход)

            Коментар


              #7
              А и не е боксер,а редови 4 цилиндров двигател със система Twin Spark(две свещи на цилиндър)!Кефа да я караш е наистина голям!

              Коментар


                #8
                Ще има сериозен коментар на цената!СПЕШНО!А ето и няколко нови снимки на красавицата!
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Еееееееееееееееееееееееех! Красотата ще спаси света. Ей такава ще е другата. Ама някой друг път, както казва тате.
                  Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
                  Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

                  Коментар


                    #10
                    колега,ще ме извиняваш за оффтопика но ... колата ти е НЕВЕРОЯТНА !!!! завиждам му вече на бъдещия и собственик
                    1.6 16v Abarth

                    Коментар


                      #11
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 Мерси,мерси!Досега не е имало мацка която да не полудее по колата ми! Yellow_Flash_Colorz_PDT_19

                      Коментар


                        #12
                        колега тука ще ти приказват всевъзможни глупости но никои няма да говори за пари то по тези форуми маи само студенти и тийнове
                        fiat bravo 16_16v 103hp

                        Коментар


                          #13
                          nikolov-1.6_v16 написа:
                          колега тука ще ти приказват всевъзможни глупости но никои няма да говори за пари то по тези форуми маи само студенти и тийнове
                          Не се изказвай неподготвен, ако искаш да спамиш има тема в обши за това дали са се продавали коли от форума или не. Успех с продажбата, хубавеца!
                          --Старата ръжда любов не хваща!--
                          156 sportwagon 1,9 jtd 115
                          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                          Коментар


                            #14
                            Първата си кола-Фиат Браво я продадох чрез форума на студент от форума! :D

                            Коментар


                              #15
                              Още по-нова и ниска цена!

                              Коментар

                              Working...
                              X