Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.6 16 винтила

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.6 16 винтила

    94 000 км. /реални/ производство ноември 2001 г. регистрирана на 30.05.2008 г. сменени консумативи и задни амортисьори, фактури и проиче, ел. пакет и климатроник, без забележки цвят небесно син металик, цена 5500 лв. с лек коментар на мято при оглед. Колата е всеки ден на път за това при желание да се погледне моля на тел 0885546525, 0898798480, 0878798480. На тези дето с питат защо я продавам да кажа че не ме побира със семейството и багажа, просто ми е много мъничка а се разделих с голямата наскоро .......което беше най-голямата ми грешка. Раход смесен цикъл 6.6/100 извън градско 5.7/100 с включен климатрон.
    164 V6 Turbo I.E. 240 Hp/380 Nm-подвижен психодиспансер
    Bravo 1.6 16v 103 Hp-My new beloved

    #2
    снимки ?
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #3
      Ко стана ве няма никакъв интерес за колата (((
      164 V6 Turbo I.E. 240 Hp/380 Nm-подвижен психодиспансер
      Bravo 1.6 16v 103 Hp-My new beloved

      Коментар


        #4
        Дай снимки
        FIAT Bravo JTD 105 GT '99

        Коментар


          #5
          martzaro написа:
          Ко стана ве няма никакъв интерес за колата (((
          ...ами при тази цена колега, какво очакваш? За 6 500 вече се предлага Стило след 2002 ....наскоро гледах едно в автокъща за тази цена.....Ако сложиш снимки може да имаш повече шанс, за да се види че колата е отлична.....

          Коментар


            #6
            Доста оптимистично и смешно твърдение, особено за тези като мен, дето имат такова. В никакъв случай не се заяждам, но подвеждаш хората. Всички щастливи собственици на Браво с въпросния двигател ще ти кажат, че градското е над 10, а извънградско 5.7 с климатроник е доста под заводските данни.
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #7
              Не карам никого да вярва аз вярвам на портфейла и очите си, понеже пробега ми е и градско и извън градско а и резервоара ми е постоянно пълен, т.е. меря пълно-пълно. Ето и обещаните снимкиОсвен това тази колица не се спира и по тази причина има до момента 4000 км. навъртени тук в БГ.Разбирам напълно че цената и е сравнително висока и не се сърдя на коментарите но в такова техническо състояние цената си заслужава.Т.Е. палиш и караш без да се замисляш какво ще се случи и дали трябва да сменяш нещо. Друго си е кола с пробег под 100 000
              164 V6 Turbo I.E. 240 Hp/380 Nm-подвижен психодиспансер
              Bravo 1.6 16v 103 Hp-My new beloved

              Коментар


                #8
                аз съм станал спец по воланите на тези наистина щом твоя има релеф е под 150 000. сега дали е на 94 000 не мога да кажа, ама като я вдигна и погледна носачите и биалетите ще светне всичко. наистина е друго да е на малко км дори да не е от най-здравите/лично мнение/ модели. обаче за тази цена .... и аз моята бих я дал само за 5000, по-малко не щото знам колко живот има в нея. обаче ми е ясно, че няма кой да ми ги даде затва ще си карам още 100 000 и после ще я хвърля. та и ти така ама ако са истински км може и 150 000 - 200 000 да откараш
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  само да кажа че вече си имаме чисто новичък съединител Валео с притискателен диск лагер и огледален диск :P :P :P
                  164 V6 Turbo I.E. 240 Hp/380 Nm-подвижен психодиспансер
                  Bravo 1.6 16v 103 Hp-My new beloved

                  Коментар


                    #10
                    dikanio написа:
                    Доста оптимистично и смешно твърдение, особено за тези като мен, дето имат такова. В никакъв случай не се заяждам, но подвеждаш хората. Всички щастливи собственици на Браво с въпросния двигател ще ти кажат, че градското е над 10, а извънградско 5.7 с климатроник е доста под заводските данни.
                    Имаш резон ако се кара колата по системата "газ-спирачки" от пряка до кръстовище съм съгласен и 12 градско да ти даде. Самата кола дори и с този мижав мотор има спортен дух и предразполага натискане и по-безразсъдно шофиране в градски условия. Сега се прибрах от морето с нея единствено от което не съм доволен е малкото място за багаж и това че климата отнема много от мощността и особенно след 130-140 км/ч. Естествено на тази скрост дори и равномерна гори като ламя. Все пак и колата беше фул от багажа и семейството./ при алфата този проблем не съществуваше/ И ако трябва да съм искрен е доста /дори уморително/ шумен автомобил, което е нормално за хечбек изпълненията. Хубаво е че не загрява като алфата и си държи нормални градуси на ДВГ-то.
                    164 V6 Turbo I.E. 240 Hp/380 Nm-подвижен психодиспансер
                    Bravo 1.6 16v 103 Hp-My new beloved

                    Коментар

                    Working...
                    X