Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регулиране ръчна на UNO 1.5 ie SX ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регулиране ръчна на UNO 1.5 ie SX ???

    Преди време смених феродото отзад на барабаните на UNO 1.5 ie SX. 1993г При монтажа на барабаните естествено се наложи да прибера разпорната планка в най- вътрешно положение за да влезнат.Всичко е наред и работят добре.Питането ми е следното.На всяка задна накладка има една зъбчатка с пружинка която се наложи да преместя в начално положение.С износване на феродото аз ли трябва да я регулирам или това става автоматично с "прещракване" на тези зъбчета ??? Ако някой има и картинка може да прати.Челюстите ми май са модел за Типо(всичко по колата си е оргиналното ) а на барабаните отвътре пише Ланчиа. Бе голяма комбинация.Това е някакъв преходен модел и нищо с нищо не му е еднакво. :D :D :D
    АЛ.ПЕТРОВ
    FIAT PUNTO 1.2 8V

    #2
    Сашо само се нагажда в течение на времето и ти не се намесваш да ги регулирваш. :D Ето че и в тоя форум се засякохме. :D
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #3
      Re: Регулиране ръчна на UNO 1.5 ie SX ???

      sacho написа:
      Преди време смених феродото отзад на барабаните на UNO 1.5 ie SX. 1993г При монтажа на барабаните естествено се наложи да прибера разпорната планка в най- вътрешно положение за да влезнат.Всичко е наред и работят добре.Питането ми е следното.На всяка задна накладка има една зъбчатка с пружинка която се наложи да преместя в начално положение.С износване на феродото аз ли трябва да я регулирам или това става автоматично с "прещракване" на тези зъбчета ??? Ако някой има и картинка може да прати :D :D :D
      Колега,такива ли са накладките-механизма за саморегулиране по точно ?Ако са такива,вече си направил това от снимките А и В,саморегулиращи са,нищо по-нататък не се прави ...!
      Прикачени файлове
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        По-скоро са като на типото, но и те са саморегулиращи
        Прикачени файлове
        FIAT Tipo 1,4mi - EX
        Alfa Romeo 146ti - EX
        Alfa Romeo 156 2,4JTD

        Коментар


          #5
          Да картинките А и В съвпадат с моите а и другата снимка има прилика но не си спомням точно.Благодаря ви за отговорите и аз предполагах че е така но все пак да питам.Благодаря на всички и безаварийно шофиране :D
          АЛ.ПЕТРОВ
          FIAT PUNTO 1.2 8V

          Коментар

          Working...
          X