Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам много добро пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам много добро пунто

    Продавам Фиат Пунто : Дата на производство - 1996г. месец не помня но ако се интересува някой ще проверя Тип двигател - Дизелов Скоростна кутия - Ръчна Категория - Хетчбек Пробег - 119000 Напълно реални гарантирам.... Цвят - Сив металик 4(5) Врати Аларма Имобилайзер Застраховка Лети джанти Металик Нов внос Серво управление Стерео уредба Центр. заключване Хидравлика История на колата: Автомобилът е изключително запазен и много глезен и гледан правен е с много мерак и желание....Всичко платено застраховки,прегледи....Всичко сменено филтри,ремъци,масла (включително на скоростите и хидравликата) Преди около 1000-1300 километра.... Гуми чисто нови Клебер 195/50/15 джантите са много запазени съвсем леки ожулвания по бордовете.... Диодно осветление в купето имам предвид плафона който не е с обикновеннта крушка ами с 48 диода....запазен салон както виждате от снимките волана дори не е изтъркан което също може да ви подскаже,че километрите са реални... Колата харчи малко икономична е докарана е от Германия....Другото се вижда от снимките.... Може да предложите и бартер с доплащане от моя странаТелефон: 0887 323 777 СНИМКИ: http://tuning.bg/forum/viewtopic.php...80093#p1180093
    ...

    #2
    Аз ли не виждам или не си обявил цена!

    Коментар


      #3
      абе и аз не виждам цена нещо бахти.......ЦЕНА 3000 български лева
      ...

      Коментар


        #4
        Туй зверче клима има ли? И ако няма защо няма? Кажи ми че има клима....

        Коментар


          #5
          Няма клима...обаче давам вентилаторче което се включва в запалката Сега сериозно клима няма защо няма незнам така си е дошло от Германия
          ...

          Коментар


            #6
            От последната снимка на таблото ми направи впечатление, че оборотомера е до 8 000 оборота. Ако колата наистина е с дизелов двигател, това трябва да е мнооооооооооооооого як дизел. http://tuning.bg/forum/download/file.php?id=124730
            "Тези, които изковаха от мечовете си рала, сега орат за онези, които си запазиха мечовете"
            Фиат Мареа 1,6 16V Weekend ELX

            Коментар


              #7
              Spiro написа:
              Няма клима...обаче давам вентилаторче което се включва в запалката Сега сериозно клима няма защо няма незнам така си е дошло от Германия
              Ех тия немци гадни.... сега как да се боря с мадамата ми кажи.... А съм я погнал да маха сегашната кола... ама без клима няма да е равна битката, тя иска Ауди А6-4, а аз искам Puntо сметай какво ме чека....Успех с продажбата!

              Коментар


                #8
                Да до 8к е оборотомера с демек от бензинка оборотомера работи междо другото серийно беше с часовник но не ми харесваше и го смених малко е играчка ама е по хубаво така...не съм го отбелязал в данните на колата съжалавам....
                ...

                Коментар


                  #9
                  Предлагам ти следния бартер:Ауди 80Б4 ,1995г ,130Кс (чип тунинг) АГУ ловато във резервната гума ,климатроник,парктроник,IBS,хидравлика,лети джанти ,умивател на стъклата на фаровете ,новия салон (със махагон) ,CD CHANGER СЪС 10 диска,пълен ел пакет,зелен металик,AIRBACK. Каско във ЕВРОИНС на стойност 7600лв. Всичко платено до края на годината.Колата е много добра ,но ми трябва някаква и малко пари.Цената на аудито за бартер е 5800лв.При интерес пиши ми на имейл mati_1956@abv.bg

                  Коментар


                    #10
                    нещо на мен не ми изскачат снимки ..
                    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                    Коментар


                      #11
                      И на мене ми ги ниама
                      FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
                      FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
                      LANCIA Ypsilon Elefantino blu
                      http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
                      http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

                      Коментар


                        #12
                        и на мен
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар


                          #13
                          Съжалявам,че чак сега пиша бях на море как да ги кача снимките ?
                          ...

                          Коментар


                            #14
                            натискаш отговор долу, и след това разлистваш и прикачаш, трябва да са по малки от 800х600 айде да я видим
                            Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                            Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                            Коментар

                            Working...
                            X