Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Утре 09.11- отново е сряда!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Утре 09.11- отново е сряда!

    Колеги, утре 09.11 от 20:00 сме на Еко! Заповядайте ! :D
    Типо 1.6

    #2
    Ми...О.К....там сме... :D :D :D

    Коментар


      #3
      ще взема и аз да се престраша да дойда, и без това вече работя до малкото ндк-а, та ми е на един "хвърлей" разстояние :D само кажете ориентировъчен час!
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар


        #4
        Re: Утре 09.11- отново е сряда!

        Sluncho написа:
        Колеги, утре 09.11 от 20:00 сме на Еко! Заповядайте ! :D
        Tоко, бре чети
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар


          #5
          Re: Утре 09.11- отново е сряда!

          blader написа:
          Sluncho написа:
          Колеги, утре 09.11 от 20:00 сме на Еко! Заповядайте ! :D
          Tоко, бре чети
          те хората са казали... акъл море, глава шамандура :D п.п. ти ще присъстваш ли, че трябва да говорим за кората?
          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

          Коментар


            #6
            Колеги, за съжаление няма да мога да дойда, защото си ударих кофти Типото....
            Типо 1.6

            Коментар


              #7
              Sluncho написа:
              Колеги, за съжаление няма да мога да дойда, защото си ударих кофти Типото....
              аз ти казах че ше сменяш колата, ти не ми вярвашкофти за инцидента

              Коментар


                #8
                Sluncho написа:
                Колеги, за съжаление няма да мога да дойда, защото си ударих кофти Типото....
                Нали ти си жива и здрава,най-важното! Колко лошо е ударено?

                Коментар


                  #9
                  me_to_u написа:
                  Sluncho написа:
                  Колеги, за съжаление няма да мога да дойда, защото си ударих кофти Типото....
                  Нали ти си жива и здрава,най-важното! Колко лошо е ударено?
                  Цялата задна лява врата е хлътнала- ще я правя, кофтито е, че нямам застраховка. Така и не му направих на Типото и вече за втори път си ме е много яд... Много ми се ще да я пипна цялата, ама май не си заслужава, клоня към закупуването на нов Фиат. :D
                  Типо 1.6

                  Коментар


                    #10
                    Слънчо... лоша работа !!!!! ама не се кахъри много ) тенекета се правят, човека не Само да питам останалите дето имаха желание да дойдат ... ЗАЩО ВИ НЯМАШ БРЕ !!!! седях си сам кат куче... заобиколен от веселата компаниа на Ланчия клуба. Добре че имах работа към 9 та си тръгнах
                    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                    Коментар

                    Working...
                    X