Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с работа на бензин....РЕШЕН

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с работа на бензин....РЕШЕН

    Начи преди около 3 дена ми се прееба съединителя..на един сфетофар в овча купел не мога да включа аз на скорост (така де преебалам ми се е целия съединител няма значени) Какво се случва? тъкмо си взех колата от сервиза дето работи един френд (колата ми е с газ между другото ме с газов а обикновенна. Фият браво 1. паля аз тръгвам си към нас...и колата почва да не работи както трябва на бензин....натискам педала тръгва...ама почва да придърпва и като цяло като го натиснала педала и нищо...не набира...на високи обороти и само подскача....Като карам на газ обаче върви...няма проблеми...но включа ли на бенз и почва да придърпва....като седя на едно место и колата леко тресе волана и скоросния лост...съвсем лек и играят оборотите....от какво може да е дайте мнения...Обадих се на френда от сервиза и той ми каза да си взема от някоя железария...газ за лампи(от тези старите лампи дети са) да сипя един литар такава газ в резервоара с 10 литра бенз...за да изчисти инжекторите.....дали е от това и имали други начини ако е това да се изчистат тези инжектори...даваите съвети че тъкмо дадох 400 лева за комплект съединител със всичко...а не ми се дават още оари че издишам....ако някой има някакви идея...да каже и горе доло тези идеи като пари как са
    Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

    #2
    еми принципно има доста теми по тоя въпрос. ако е инжектори както при мен на ултразвукова вана за 80 90 лв с монтажа и демонтажа смени и горивен филтър ако имаш преди прочистването тфа с газта.. не бих го пробвал макар, че съм го чувал като вариант нейде.
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      има ли вярянт да е от горивния филтър....начи моя майстор ми каза...че понеже съм имал малко бензин в резервоара...точно за това може да са се налепили гадории някаде..... Също така ми каза, че при свалянето на скоросната кутия...евентуално да не са пропуснали някой датчик....Можели да е от датчик
      Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

      Коментар


        #4
        кола

        може да е вярно нещо да не са закачили я извади + поне 10мин да видим как е на бензин само а има ли бензин поне 10-15 литра трябва да има винаги поже да се закачи да се провери на диагностика с ВИЗА коя година е колата и двигатела после другите работи и дюзите на края може да се изчистат
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Момчета проблема е решен.....много тъпо...но...маркуча на ДЕбитомерае бил леко откачен и е смукало въздух
          Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

          Коментар

          Working...
          X