Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 vs. Opel Vectra 2.0(103-115 к.с)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.6 vs. Opel Vectra 2.0(103-115 к.с)

    Колеги, пуснах се с една Вектра. не знам дали колата не ми върви или толкова си могат тези фиатове 1.6.пича ме дръпна.при старта тръгна с една кола преднина а и аз много въртях гуми на първа. втора ми я взе а на трета леко почнах да го настигам но правата свърши. моля да ми кажете дали причината е в колата или толкова си могат.
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    #2
    да ти кажа честно вектрите са доста пъргави особенно 2 ка двигател не вярвам че може да го биеш но много зависи и от други неща гуми задкормилно устройство и тнт

    Коментар


      #3
      Re: fiat bravo1.6-opel vectra 2.0 103-115

      Опаа, и ти ли скочи на такъв опел?Аз с моето браво също се пробвах с един такъв. Резултата беше на 1-ва му взех около половин кола,на 2-ра леко ме настигна, а на 3-та фиата се развъртя и заминах с около една кола. Кофтито е че над 170 ме настигна и до 190 вървях наравно с него.Мисля че при подходящ старт имаш голям шанс, все пак бравото върви над 3000оборота.Успех следващия път!!!
      EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
      Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
      ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
      Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

      Коментар


        #4
        честно да ви кажа мислех че с лекота ще го надбягам ама не стана както трябва. сигурно причината е в мене и в начина по който тръгнах
        fiat bravo 1.6 16v gt
        fiat marea 1.9 8v jtd
        fiat punto 1.7 td
        fiat marea 1.6 16v

        Коментар


          #5
          то и това го има, ама се пробвайте пак и тоз път да кажеш резултата и да е в твоя полза.
          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

          Коментар


            #6
            !

            superfiata написа:
            честно да ви кажа мислех че с лекота ще го надбягам ама не стана както трябва.сигорно причината е в мене и в начина по който тръгнах
            На бравото специално, ако му свикнеш на кои обороти тръгва без да върти гуми, да се получи като ластик,много ще им късаш шортите Опитай такъв старт, или с припомпяне и немската машина няма да има шанс!!!
            EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
            Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
            ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
            Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

            Коментар


              #7
              Re: !

              Fiat_Alfa_Fen написа:
              superfiata написа:
              честно да ви кажа мислех че с лекота ще го надбягам ама не стана както трябва.сигорно причината е в мене и в начина по който тръгнах
              На бравото специално, ако му свикнеш на кои обороти тръгва без да върти гуми, да се получи като ластик,много ще им късаш шортите Опитай такъв старт, или с припомпяне и немската машина няма да има шанс!!!
              мога ли да те помоля да обясниш как става това припомпяне
              fiat bravo 1.6 16v gt
              fiat marea 1.9 8v jtd
              fiat punto 1.7 td
              fiat marea 1.6 16v

              Коментар


                #8
                имаш предвид чекии на съединителя ли?
                fiat bravo 1.6 16v gt
                fiat marea 1.9 8v jtd
                fiat punto 1.7 td
                fiat marea 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  !

                  superfiata написа:
                  имаш предвид чекии на съединителя ли
                  Абе, не баш чекий.Като тръгнеш, ако случайно неможеш да уцелиш старта без превъртане колата започва да върти като ненормална.Натискаш газта и пускаш и пак натискаш (процедурата се повтаря колкотото пъти е нужно)Получава се много яко занасяне и зацепва по-бързо!!!С гришата щи пуснем клип от изпълнения
                  EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                  Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                  ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                  Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                  Коментар


                    #10
                    Re: !

                    Fiat_Alfa_Fen написа:
                    Абе, не баш чекий.Като тръгнеш ако случайно неможеш да уцелиш старта без превъртане колата започва да върти като ненормална.Натискаш газта и пускаш и пак натискаш (процедурата се повтаря колкотото пъти е нужно)Получава се много яко занасяне и зацепва по-бързо!!!С гришата щи пуснем клип от изпълнения
                    Роска, утре ще ти се обадя да ме заведеш при майстора да види колата.
                    http://vbox7.com/play:1631a342
                    http://www.vbox7.com/play:316f1b62
                    http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
                    http://vbox7.com/play:a122a77b

                    Коментар

                    Working...
                    X