Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трудно палене на Мареа 1.6 16 V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трудно палене на Мареа 1.6 16 V

    Колеги от доста време имам странен проблем с паленето на колата.Когато е студена пали от четвърт оборот, но след каране и не много загряла при нов старт запалва за секунда и загасва, ако не подам газ трябва да въртя много за да запали. Сменил съм горивен филтър, свещи, ново масло чистена е дроселова клапа, МПХ-чисто, грешки няма в компа. Помогнете със съвет. Благодаря ви предварително
    FIat Marea 1,6 16 V

    #2
    Това ми го е правила и мойта като смених свещите, но се оправи сама. Май като я поизрязах на първа до 7 хиляди оборота и се опраи На първа с 80 е голям кеф, само да не става навик
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      Помисли за температурен датчик.В същност това че няма грешки нищо не значи нали си има проблем. Не са безкрайно много нещата които биха ти създавали проблемите. Успех!

      Коментар


        #4
        ako е температурния датчик не трябва ли и на тъблото за температурата да варира нагоре стрелката или да дава различни показания
        FIat Marea 1,6 16 V

        Коментар


          #5
          недатчиците за таблото и компа са отделни
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Не винаги температурния датчик е един.В повечето случаи са няколко,един за таблото,един за ЕКУ ,един за въздуха,някъде има и за горивото.

            Коментар

            Working...
            X