Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново за жената - с обич.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отново за жената - с обич.

    Жената, това е такова същество, което:- Не иска секс, когато ти го искаш.- Иска секс, когато ти не искаш- Може да стои три часа и половина във фризьорският салон и да излезе от там с кола подстригана на един милимикрон.- Гледа към теб така, сякаш ей сега си обрал баба му, но при това категорично отказва да обясни от какво е недоволно. Процедурата като цяло се нарича "Какъв-Смисъл-Нещо-Да-Обяснявам-На-Човек-Който-Не-Разбира-Елементарни-Неща".- изскубва си веждите от корен, без дори да се намръщи.- обича котета и мрази плъхове, макар че тези дребни опашати млекопитаещи изглеждат съвършенно еднакво.- бърка "клиренс" с "клинекс", не знае какво е АБС, но е уверено че кара колата ти по-добре от тебе.- понякога не може да определи точно стигнало ли е до оргазъм или не.
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    тва е грубо :-/
    FIAT PUNTO 6 SPEED
    FIAT MAREA 1.9 TD

    Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

    Коментар


      #3
      Може да е грубо ако истината може да е груба Аз обаче съм достигнал и до друга сентенциятя е :Общото между колата и жената е че колкото повече ги дупиш толкова повече харчат
      По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
      Дедра Турбо Интеграле

      Коментар


        #4
        Ето и още една прилика м/у колата и жената:И колата и жената могат да те зарежат на сред път!
        Alfa Romeo 166 2,4 JTD
        Porsche 944 S2
        http://www.valmcrae.snimka.bg/
        http://vbox7.com/user:val_mcrae
        http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

        Коментар


          #5
          val_mcrae написа:
          Ето и още една прилика м/у колата и жената:И колата и жената могат да те зарежат на сред път!
          fack(Т) .., ама колата май е по-вЕрна! :D
          FIAT PUNTO 6 SPEED
          FIAT MAREA 1.9 TD

          Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

          Коментар


            #6
            val_mcrae написа:
            Ето и още една прилика м/у колата и жената:И колата и жената могат да те зарежат на сред път!
            Да и колата можеш да я споделяш с приятели а жена ти абе и нея можеш ама.............
            По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
            Дедра Турбо Интеграле

            Коментар


              #7
              Аз се възхищавам на тия същества щото те са единствените по рода си които не знаят какво искат обаче знаят как да го получат :D :D :D А вие знаете ли че единствения начин да вкараш нещо в главата на една жена е---френска любов
              Alfa Romeo 146 JTD

              Коментар


                #8
                о.к. не се сетих ако съм засегнал някой моля за неговата прошка
                Alfa Romeo 146 JTD

                Коментар


                  #9
                  ABARTH написа:
                  о.к. не се сетих ако съм засегнал някой моля за неговата прошка
                  За прошка си има дата и тя мина на скоро а да ви кажа колеги ако още не сте го разбрали че никоя жена не иска да и се извиняваш, пък и какво променя извинявай че те сгазих Аз проведох 1 анкета сред представителките на другият пол(жени) и достигнах до там че всъщност те обичат да ги мъчат да правилно четете - МЪЧАТ и по малко да ги тъпчат - така по жени се чувстват ХАХАХА и за да не си помислите че си измислям имам 2ма много свестни приятели който нещо не ги кльопат много свестни били, така че : Ако някой/я не мисли така да си го напише :D
                  По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
                  Дедра Турбо Интеграле

                  Коментар


                    #10
                    кво да напрая бе жена опитах малко да се избазикам нямах представа че някой ше го земе на присърце-няма спирка мойта простотия
                    Alfa Romeo 146 JTD

                    Коментар


                      #11
                      абе Pa4kata обърках ти пола извинявай бях още съненей ся като мъж не жена може да ми приемеш извинението нали
                      Alfa Romeo 146 JTD

                      Коментар


                        #12
                        ABARTH написа:
                        Аз се възхищавам на тия същества щото те са единствените по рода си които не знаят какво искат обаче знаят как да го получат :D :D :D А вие знаете ли че единствения начин да вкараш нещо в главата на една жена е---френска любов
                        Много ми се ще... това да стане достояние на жената, с която си лягаш.., да видим дали ще продължава.. да го прави..!?! Бааси... отношението..! .. пък и освен това, ако нямаше истина в онези думи.., казани от доста по-велик от теб човек... нямаше да се разнасят през годините и през границите... сеа не се и сещаш за кво говоря, сигурно.., просто щото... на теб и с френска любов не може да ти се вкара нещо в главата, предвид обстоятелствата около "нещата" дет при тебе стърчат.., а при "нея"... са вдлъбнати! ... хабя се.., за тоа щу духа.., ти сигурно нищичко нема да вденеш.., ама да си кажа... за приказката..: До всеки велик мъж (бих допълнила "незабележимо") стои една велика жена! Аре да не се храним по този полов параграф повече, а!?
                        FIAT PUNTO 6 SPEED
                        FIAT MAREA 1.9 TD

                        Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                        Коментар


                          #13
                          Е ти направо ме зарине съм предполагал че една такава простотия може да стане конфликт .Хора сме правим грешкиИ моля те не потценявай друг път хора които не познаваш-с уважение АBARTH
                          Alfa Romeo 146 JTD

                          Коментар


                            #14
                            polly_s написа:
                            Много ми се ще... това да стане достояние на жената, с която си лягаш.., да видим дали ще продължава.. да го прави..!?!
                            Ми извинявай ама ти на кой свят живееш без да се заяждам ама съм чел по дебелите книги най-отзадче има такива който ги биеш псуваш гладни ги държиш и те пак те обичат много ?!?А да ти правят френска любов(КОЕТО МОЖЕ ДА Е ФЕЛАЦИО ИЛИ КУНИЛИНГУС) съвсем не е като горните работи май :D Приятен начин да ти вкарват нещо в главата No offence
                            По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
                            Дедра Турбо Интеграле

                            Коментар

                            Working...
                            X