Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с климатика и парното на Пунто 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с климатика и парното на Пунто 1

    Колеги много странна работа!!!1-ви въпрос-Сега през лятото като пусна парното на леко топло или топло(че от ония вечери нещо ми стана студено) стъклата ми се изпотиха но не точно се изпотиха а побеляха и доста дълго време неможаха да се изчистят опитвах и със студено и с топло днес нарочно пуснах на топло да пробвам и пак същото!Някакви идеи от какво може да е това?2-ри въпрос-Тези дни колата се кара само на климатик като спра климатика и върти само вентилатора на студено от парното смърди на нещо средно между влага и мухъл отврат направо а докато работи климатика всичко е идеално!След това като поработи 10-ина минути вентилатора и миризмата изчезва и пак всичко е идеално! Колата е пунто 1.2 75 ELX 97г. много моля помогнете и мерси предварително
    Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD
    Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
    Alfa Romeo 155 2.0 8V

    #2
    Абе Влади, що не ползваш търсачката? Сумай ти нещо е изписано и за миризмата от радиатора и за потните стъкла. 1. Потят се заради натрупаната влага във въздуха - във и извън купето, кондензира върху най-студеното нещо по пътя - стъклата.2. Мирише щото докато се изстудява-затопля-изстудява прави конденз, а като я изгасиш и оставиш на слънце - тоя конденз почва да храни разни гадинки... В общия случай - на тези въпроси са давани отговори... давани... няма кола с климатик, която да не смърди на кенеф, а ако се и пуши - смърди на 2 кенефа...
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Мерси за инфото колега!Аз търсих теми ама нещо не открих сега пак ще поровя извинявам се ако темата се повтаря!
      Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
      Alfa Romeo 146 1.9 JTD
      Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
      Alfa Romeo 155 2.0 8V

      Коментар

      Working...
      X