Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с климатика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с климатика

    Колеги,от вчера лампичката на бутона на климатика и на клапана за вътрешния въздух,които са един до друг,спряха да светят и освен това климатика не може да се изключи от бутона - работи постоянно.Някой има ли идея каква е тая повреда?

    #2
    Е сега нема да поверваш на тоя въпрос, ама запалката работи ли ти??

    Коментар


      #3
      Ами виж си копчето което го включва и изключва да не е заяло нещо и да дава постоянно напрежение към релето на климатика. То от там се започва първо и после напред по веригата, релето щрака ли, и т.н.
      Fiat Palio Weekend TD70
      ПО ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛ"

      Коментар


        #4
        ogi28b написа:
        Е сега нема да поверваш на тоя въпрос, ама запалката работи ли ти??
        Казвай какво имаш в предвид, при мен не работи запалката и също прави магарии, като завъртя копчето на вентилатора и климата включва, може и за мен да е полезно, въпреки че съм на 99% сигурен че е "майсторска" работа. :P
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Абе просто минават през един и същи бушон в таблото - сигналът за копчетата и светлинките, и вентилаторчето обдухващо датчика м/у копченцата, и запалката. И ми е по-лесно да питам за запалката, отколкото да обяснявам къде и кой е бушон номер 15. Та ако нещо се е стопил бушона, освен че няма да работят копченцата, няма да работи и запалката

          Коментар


            #6
            За съжаление запалката работи. Явно не е предпазител.

            Коментар

            Working...
            X